Сьогодні на полицях магазинів наявний величезний асортимент сортів фруктового чаю. Проте зробити правильний вибір справді корисного продукту не так легко, як здається, адже за красивою упаковкою не завжди ховається дійсно якісний товар.

Штучні смакові добавки не тільки не принесуть користь споживачеві, а й можуть заподіяти непоправну шкоду організму. Але якщо вживати фруктово-ягідні чаї з натуральних інгредієнтів перевіреного складу, то це не тільки не нашкодить, а й організм отримає велику кількість корисних речовин та мікроелементів. Фруктові чаї натуральні чаї не містять кофеїну та сприяють профілактиці авітамінозу, зміцненню імунної системи та загального стану організму.

Конкретні властивості фруктово-ягідних чаїв безпосередньо залежать від компонентів, які входять до складу продукту. Наприклад, обліпиховий чай сприяє оздоровленню організму та бадьорить, а для покращення імунітету добре підійде імбирний чай.

Варто розуміти, що простий чорний або зелений чай з додаванням фруктів не буде фруктовим. Фруктовий чай головно відрізняється від усіх інших тим, що в ньому відсутні листя чайного куща.

Фруктово-ягідний чай і в гарячому, і в холодному вигляді відмінно втамовує спрагу. Влітку цей напій подарує прохолоду і свіжість, а в зимовий час - неодмінно зігріє.

Необхідно спробувати безліч смаків, щоб знайти «свій» улюблений та отримати максимальну насолоду від чаювання. Кожна чашка фруктового чи ягідного чаю - це насичений неповторний солодкий смак з легкою кислинкою та користь відбірних фруктів та ягід.

Приготувати фруктовий чай самостійно не становить труднощів, але це потребує значних затрат часу, та й не завжди під рукою є необхідні продукти, тому спеціально для любителів цього напою компанія Lively fruit розробила готову суміш для заварювання, яка відповідає строгим стандартам і технологіям.

Фруктові чаї натуральні Lively fruit - це ніжна смакова фруктово-ягідна композиція, приголомшливий аромат і, звичайно, корисні властивості. У своєму складі напій не містить барвників, цукру та консервантів.

Вся продукція виготовлена з натуральних, свіжих та ретельно відібраних інгредієнтів. Склад абсолютно прозорий - 50 % фруктів та ягід, 50 % дієтичний фруктозно-глюкозний сироп.

Замовити фруктові чаї натуральні Lively fruit Ви можете в режимі онлайн в каталозі товарів компанії або зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті.