Мабуть, не знайдеться людини, яка не любить смачний та корисний чай, особливо якщо це фруктовий чай у стіках, який надзвичайно легко готувати.

У фруктовому чаї відсутнє звичайне чайне листя. Його особливістю є те, що в ньому не міститься кофеїну, на відміну від звичайного чаю. Дія фруктового чаю є максимально м'якою, його можна давати дітям. Фруктові чаї можна вживати гарячими та холодними, тобто незалежно від пори року.

Беззаперечними перевагами фруктових чаїв є:

• відмінна здатність втамовувати спрагу;
• профілактична дія при простудних захворюваннях;
• відсутній кофеїн, що дозволяє вживати їх людям зі слабкою серцево-судинною системою;
• смакує у гарячому та холодному стані;
• виражений тонізуючий ефект.

Важливо зазначити, що фруктові чаї можуть нашкодити здоров'ю людини, але лише у випадку алергії на окремі складники чаю.

Вибір фруктово-ягідних чаїв є надзвичайно великим, тому легко можна вибрати найкращий напій на будь-який смак. Непоганий варіант - журавлинний чай.

Журавлина - це надзвичайно популярний суперфуд. Її рекомендують вживати практично у будь-якому вигляді завдяки лікувальним властивостям цієї ягоди. Вона містить велику кількість вітамінів, органічних кислот та цукрів. Особливо багата журавлина на вітамін С та біофлавоноїди.

Органічні кислоти надають журавлині кисло-гіркуватого смаку, тому вживати у свіжому вигляді ягоду досить складно, тож доцільно приготувати цілющі напої з неї. Такий чай не тільки володіє надзвичайно приємним смаком з легенькою кислинкою, а й містить велику кількість вітамінів: А, В1, В2, В5, В6, В12, С, D, E, PP, H, тому надзвичайно корисний, особливо у сезон простуд.

Приготувати фруктовий чай можна самостійно, проте це займає багато часу. Тому найкраще придбати готовий продукт, наприклад чай журавлинний, у перевірених виробників, зокрема в компанії Lively Fruit. У процесі виробництва використовуємо тільки найкращу сировину. Маємо усі необхідні документи, які підтверджують якість нашого чаю та какао. Одне саше розраховане на чашку 200-250 мл. У разі виявлення будь-якого механічного пошкодження обов'язково проведемо заміну. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні. Будемо раді співпрацювати з Вами!