Управління часом необхідне як у професійній, так і в будь-який іншій діяльності. Наступні практичні поради допоможуть вам взяти свій час під контроль, що в кінцевому підсімку призведе до більш ефективного досягнення ваших цілей.

1. Ведіть запис

Однією з найпоширеніших помилок управління часом є ваша спроба використовувати пам'ять з метою відстеження великої кількості деталей. Це призводить до інформаційного перевантаження і плутанини у вашому мозку. Ведучи записи, ви берете під контроль свої проекти і завдання, стаючи більш організованим.

2. Список пріоритетів

Визначення пріоритетів і складання списку пріоритетів сприяє вашому зосередження на тих речах, які для вас мають велике значення. Оцініть свої завдання і створіть список пріоритетів, починаючи від найважливіших завдань, закінчуючи тим, що для вас менш важливе. Так більшу частину свого часу ви будете витрачати на те, що для вас дійсно важливо.

3. Планування тижня

Приділіть собі час в кінці або на початку кожного тижня, щоб скласти план своїх дій на найближчі сім днів.  Час, витрачений на складання плану, окупиться подвійно, привівши до підвищення вашої продуктивності і до встановлення балансу між вашими довгостроковими проектами і невідкладними завданнями. На складання плану на тиждень вам буде потрібно приблизно півгодини.

4. Носіть з собою блокнот

Перебуваючи поза своїм офісом чи будинком, де-небудь в автобусі або в машині, ви можете бути осяяні геніальною ідеєю чи думкою, яку слід обов'язково зберегти. Але що робити, якщо у вас немає можливості її записати? Покладатися на пам'ять можна, але не виключено, що ви просто забудете свою ідею. Тому намагайтеся всюди носити з собою невеликий блокнот або диктофон, щоб мати можливість записати свої ідеї.

5. Навчіться говорити «ні»

Багато з нас бувають перевантаженими занадто великим обсягом роботи через свою звичку говорити «так», коли слід було б говорити «ні». Навчіться говорити «ні», якщо запит іншої людини має дуже низький рівень пріоритетності. Так ви звільните свій час на те, що для вас важливіше.

6. Думайте, перш ніж діяти

Чи бувало, що ви говорили «так», але пізніше шкодували про це? Перед вирішенням якого-небудь завдання задумайтеся про його наслідки і важливість. Не поспішайте діяти, але і не перестарайтеся з роздумами.  Невеликі роздуми перед вчиненням дій дозволять вам звільнити частину свого часу на рішення більш важливих завдань.

7. Постійно удосконалюйтеся

Визначте час в своєму тижневому плані на вдосконалення своїх знань, навичок і здібностей. Наприклад, ви можете відвідати семінар, прочитати книгу або подивитися навчальне відео. Постійне вдосконалення навичок і отримання нових знань підвищить вашу конкурентоспроможність, допоможе вам у просуванні по службі, до того ж це найнадійніший шлях до фінансової незалежності.

8. Усвідомлюйте те, що ви робите

Регулярна оцінка того, як ви витрачаєте свій час, може принести відчутну користь. Так, ви можете прийти до висновку, що ваші нинішні дії вже не служать досягненню вашої мети, тому ви зможете витрачати свій час на щось більш цінне, щось, що сприяє досягненню ваших цілей.

9. Використання системи управління часом

Система управління часом допоможе вам відстежувати ваші завдання, організовувати і складати пріоритети у вашій роботі, а також розробити обґрунтований план її завершення. Впровадивши систему управління в свою трудову діяльність, ви об'єднаєте більшість інструментів управління часом, що призведе до більш ефективного використання часу. Система управління часом передбачає індивідуальний підхід, ви включаєте в свою систему ті інструменти, які найбільше підходять саме вам.

10. Виявлення шкідливих звичок

Проявіть до себе увагу і виявіть ті шкідливі звички, які віднімають у вас час, заважають досягненню ваших цілей і стоять перешкодою на вашому шляху до успіху. Складіть список цих звичок і почніть систематичне усунення однієї звички за одною. Звертаємо увагу, що найкращим способом усунення поганої звички є її заміна на позитивну звичку, яка приносить вам користь.

11. Не робіть роботу інших людей

Ви маєте пристрасть робити роботу інших людей через те, що хочете здаватися героєм? Роблячи це, ви втрачаєте час, який могли б використовувати у своїх інтересах. Замість того щоб робити роботу інших людей, зосередьтеся на своїх власних проектах і цілях. Навчіться ефективного розподілу повноважень, а якщо буде потрібно, навчіть інших людей, як робити їх власну роботу.

12. Заведіть журнал цілей

Включіть у свій план час на установку і оцінку ваших цілей. Заведіть журнал і записуйте ваш прогрес для кожної вашої цілі. Повертайтеся до огляду свого журналу цілей щотижня, це дозволить вам бути впевненим в тому, що ви рухаєтеся в правильному напрямку.

13. Позбудьтеся перфекціонізму

Рішення деяких ваших завдань не повинно бути виконано ідеально. Наприклад, напишіть і відправте колезі короткий лист, витративши на це не більше кількох хвилин. Навчіться бачити різницю між завданнями, які необхідно вирішити чудово, і завданнями, які просто слід вирішити.

14. Остерігайтеся «завалу» завдань

Якщо ваш список до межі наповнений важливими завданнями, постарайтеся відмовитися від наповнення його іншими справами. Такі речі, як організація вашої книжкової шафи або систематизація ваших паперів, може почекати доти, поки ви не вирішите завдання, які мають більш високий пріоритет.

15. Уникайте пасток ефективності

Якщо ви ефективно виконуєте ту чи іншу задачу, це не означає, що ви зараз ефективно використовуєте свій час. Уникайте вирішення тих завдань, які ви здатні ефективно виконати, але які наразі не мають значення для досягнення ваших цілей. Те, що ви зайняті і вирішуєте завдання, не означає, що ви досягаєте чогось значного.

Компанія «Корал» — один з найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання на Буковині.

Наш девіз: «Нас радять друзям!»