Усім добре відомі корисні властивості вишні, яку можна використовувати для приготування різних кулінарних шедеврів. Оскільки сезон ягід та фруктів є надзвичайно коротким, то найкращим варіантом є її заморожування, адже консервована вишня має зовсім інший смак та занадто солодка.

Потрібно правильно заморозити вишню, щоб ягоди залишились максимально соковитими та мали насичений смак. Спочатку вишню ретельно миють у воді. Важливо, щоб ягоди після миття повністю висохли. Найкраще заморожувати свіжі ягоди, одразу після збору врожаю. Так Ви зможете зберегти максимум корисних властивостей вишні та її смакові якості.

Вишню можна використовувати для приготування різної випічки або ж просто щоб поласувати свіжими ягодами у засніжену холодну зиму й поповнити запас вітамінів. Вишня ідеально поєднується із листковим тістом, її можна додавати в кекси, чізкейки, бісквіти, млинці, рулети, пиріжки та ін. Однією з найпопулярніших страв є вареники з вишнею. Крім того, заморожену вишню дуже часто використовують для приготування різних напоїв, зокрема компоту, морсу, киселю, серед алкогольних напоїв — це вино, наливка, лікер. Часто їх використовують для просочення випічки.

У вишні міститься велика кількість мікроелементів та вітамінів (A, B1, B2, C, E, PP, K, B5, B6), які відмінно засвоюються, антиоксиданти, які підвищують імунітет та перешкоджають розвитку ракових клітин. Вживання вишні завдяки вмісту фолієвої кислоти позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи, за умови регулярного її споживання можна запобігти розвитку анемії. Вишня має виражену заспокійливу дію, її кісточку навіть використовують для ароматерапії. Калорійність ягоди становить 46 ккал на 100 грамів продукту.

Однак є і свої мінуси. Людям, які мають гастрит, не варто споживати вишню, оскільки вона може спричинити печію. При пониженому артеріальному тиску та цукровому діабеті слід обмежити її споживання.

Тож, безсумнівно, вишня — це надзвичайно корисний та смачний продукт, який можна додавати в різні десерти, проте не варто нехтувати протипоказаннями, слід завжди споживати її в міру.

Заморожена вишня представлена в асортименті нашого інтернет-магазину. Відбираємо для заморожування тільки найстигліші та непошкоджені ягоди, бо від цього безпосередньо залежить їхній смак. Наша компанія завжди дотримується сучасних технологій заморожування. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні та Європі. У разі виникнення додаткових запитань неодмінно надамо вичерпну консультацію. Чекаємо на Ваші замовлення!