Лазерне різання — технологія різання і розкрою матеріалів, що використовує лазер високої потужності і зазвичай застосовується на промислових виробничих лініях.

Сфокусований лазерний промінь, зазвичай керований комп'ютером, забезпечує високу концентрацію енергії і дозволяє розрізати практично будь-які матеріали незалежно від їх теплофізичних властивостей. У процесі різання під впливом лазерного променя матеріал ділянки, яка розрізається, плавиться, займається, випаровується або видувається струменем газу. При цьому можна отримати вузькі рези з мінімальною зоною термічного впливу. Лазерне різання відрізняється відсутністю механічного впливу на оброблюваний матеріал.

Лазерне різання дозволяє швидко і точно виготовити деталі моделі. Краї деталей виходять гладкі, без відколів, як це виходить при різанні лобзиком або ножівкою. Тому не потрібна додаткова обробка за допомогою наждачного паперу. Це полегшує і прискорює процес виготовлення деталей, що важливо в наш час. Застосування лазерного різання замість ручного вирізання деталей ножем або лобзиком економить час до 70-90 відсотків. Багатьом початківцям, особливо дітям, так і не вдавалося зібрати свою першу модель, тому що основний час був потрібен на рутинну роботу з вирізання вручну деталей. А якщо це і вдавалося, то на це могли йти роки. А потім, як це часто бувало, розбити свою модель в першому ж польоті. Після чого багато хто кидав це захопливе заняття.

Ми пропонуємо деталі, вже вирізані лазером. Модель буде зібрана правильно і точно, що забезпечує хороші льотні дані. Моделі досить міцні. Тому у Вас буде можливість приділити більше часу на отримання навичок управління радіокерованим літаком.

Для того щоб зібрати модель, Вам необхідно просто відокремити деталі із загальної рамки. Для цього необхідно перерізати тонкі перемички за допомогою гострого ножа. Всі деталі пронумеровані. Далі необхідно спочатку вивчити схему складання фюзеляжу, крила і загальну схему. Більшість деталей мають певного розміру стикувальні шипи, тому або їх неможливо встановити на інше місце, або вони встановляться неправильно. Це збирається як пазл. Підбір деталей також заняття цікаве. Всі збирали колись картинки в пазлах. Тому зібрати силовий каркас літака під силу навіть дітям від 7 років.

Необхідно зробити першу пробну збірку без використання клею. Деталі досить добре утримуються на своїх місцях. Для більш надійної фіксації можна використовувати кольорові гумові кільця, які продаються в канцелярських товарах.

Після того як Ви переконалися в правильності складання, можна приступити до фіксації деталей за допомогою клею. Рекомендується використовувати для цього спеціальний столярний клей ПВА Д2 або Д3. Він має хорошу в'язкість і малий час фіксації. Також після висихання він дає меншу усадку, що добре для заповнення щілин, і створює об'ємний клейовий шов між деталями.

В результаті за 4-5 годин — а це 4-5 вечорів по одній годині в день — Ви будете мати готовий міцний каркас моделі, на що при ручному різанні звичайний початківець може витратити 1-2 роки, якщо не втратить інтерес раніше.