Прогулянки з дитиною — це поєднання сімейних обов'язків, необхідності перебування на свіжому повітрі, денного сну дитини і тренування для батьків.

Дитячий візок Thule — це універсальне рішення для таких прогулянок в будь-яку пору року. Вибравши правильну модель, Ви забезпечите захист малюкові від жаркого сонця і опадів. Дедалі більше людей надають перевагу коляскам Thule. Це зумовлено тим, що всі моделі цього бренду мають високу маневреність, максимально зручні і безпечні для дитини.

Вимоги у всіх батьків різні, тому асортимент дитячих колясок Thule досить різноманітний, це стосується як конструкційних особливостей, так і колірного діапазону. Ви можете купити Thule навіть для бігу чи використання за містом. Є варіанти як для однієї дитини, так і для двох. Також Ви можете одразу придбати додаткові аксесуари до комплектації коляски, такі як сумка, адаптер для крісла, чохол від дощу, протимоскітна сітка, конверт-накидка і т. ін.

Якщо це перша Ваша коляска, то подбайте про те, щоб у комплекті була спеціальна люлька, яка перетворить прогулянкову коляску в модель для зовсім маленьких дітей — від народження і до 6 місяців. Конструкція передбачає легке встановлення і просте зняття люльки.

Коляски Thule дедалі більше модернізуються, підлаштовуючись під вимоги споживачів. Цікавою розробкою є дитячі коляски Thule, призначені для різних видів спорту. На просторах інтернету можна знайти інтернету безліч відгуків батьків, які використовують Thule і тому навіть з появою малюка підтримують себе у формі. Такі візки мають конструкції підвищеної міцності та багатофункціональні. Підвіска і амортизатори відповідної якості забезпечать плавність ходу коляски і м'яку амортизацію на ямах. Коляски трансформуються для перевезення в авто, тому зручні в транспортуванні і зберіганні.

Окремо варто виділити коляску-причіп Thule, з якою Ви зможете не лише бігати, але й їздити на велосипеді чи кататися на лижах. Регульована ресорна підвіска забезпечує плавність ходу, а сама конструкція компактно складається, завдяки чому візок можна брати з собою куди завгодно.

Вибираючи коляску, головне — пам'ятати про золоту середину, щоб і Вам було зручно, і малюк відчував себе комфортно.

Шукаєте магазин, де можна купити Thule коляски та аксесуари за вигідною ціною? Тоді Вам в Autofirst-Bagaznik. Враховуючи всі нюанси, Ви без зусиль зможете вибрати для свого малюка найбільш зручну і безпечну модель коляски, а менеджери нашого магазину завжди готові Вам допомогти в цьому. Продаж дитячих колясок здійснюється по всій території України.

З асортиментом Thule Ви можете ознайомитись в каталозі товарів інтернет-магазину Autofirst-Bagaznik. Щоб замовити дитячий візок Thule, телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, або зв’яжіться з нами в режимі онлайн.