Головною супутницею будь-якого мандрівника є велика сумка. Але щоразу, збираючи речі, думаєш про те, куди ж і як краще їх скласти. І не завжди наплічний рюкзак — це найкращий варіант. Виникає питання: «Що ж краще: дорожня сумка чи валіза?» Передусім орієнтуйтесь на формат поїздки, її тривалість та транспорт, щоб вибрати не лише потрібну модель, але й розмір.

Так, наприклад, в поїзді буде зручно з дорожньою сумкою, яка має обтічну витягнуту форму, а це дозволяє помістити її навіть під нижню бічну полицю в плацкарті, що з валізою просто неможливо. Для подорожей великою родиною і для тривалих відряджень Вам однозначно знадобиться сумка чи валіза великої місткості. Для короткострокових перельотів буде достатньо середнього або маленького екземпляра.

Коли йдеться про перевезення обмеженої ваги багажу, то в сумку Ви зможете взяти більше речей, позаяк сумка сама собою має меншу вагу. Проте сумки не дуже підходять для перевезення в них скляних, керамічних й інших тендітних предметів. А от валізи з твердим каркасом надійно захистять багаж від механічних пошкоджень та збережуть його цілісність, а завдяки коліщаткам — легкі в переміщенні. Також важливим є респектабельний вигляд, де валізи теж у виграші.

І перший, і другий аксесуар мають свої переваги залежно від ситуацій. Але в будь-якому випадку важлива якість та надійність експлуатації. Міцність і функціональність — головні пріоритети бренду Thule. Вражає стиль і різноманітність моделей, серед якого кожен зможе вибрати свій варіант.

Всі дорожні сумки і валізи Thule продумані до дрібниць: від водовідштовхувального матеріалу до міцних ручок і комфортного швидкого доступу до потрібних відділів. Всі вироби характеризуються високою зносостійкістю та довготривалою експлуатацією. У валіз міцні колеса і фурнітура, які легко витримують зовнішні навантаження. Також у валіз є дуже потрібна особливість  можливість збільшення об’єму.

В Україні придбати дорожні сумки і валізи Thule за цінами від виробника можна в інтернет-магазині Autofirst-Bagaznik. Також для максимального комфорту подорожі в нашому інтернет-магазині Ви знайдете рюкзаки, спеціальні сумки та чохли для спортивного приладдя та екіпіровки, органайзери для особистих речей і навіть автобокси та багажні системи Thule. Всі ці аксесуари дозволять раціонально використовувати простір, допоможуть позбутися безладу, дадуть можливість взяти з собою максимум речей при мінімальній габаритності. Відкриті до співпраці з усіма регіонами України.

Для замовлення товару телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, або зв’яжіться з нами в режимі онлайн, скориставшись формою зворотного зв’язку.