З першими снігами і морозами необхідно подбати про те, щоб сполучні шляхи між населеними пунктами і власне внутрішня сітка доріг були забезпечені належною кількістю протиожеледних засобів.

Перше, що спадає на думку більшості, — технічна сіль, яка міцно вкорінилась у наших комунальних підприємствах. Проте хлористий натрій не є таким ефективним, як ми звикли вважати. Зі зниженням температури до позначки -15 °С він втрачає свої властивості розчинення і не в змозі вбирати вологу, незалежно від кількості речовини. Тому хлорид натрію дієвий тільки за температури до -10-12 °С. Але це не найбільша проблема.

Натрій хлориду властива висока корозійна активність, що призводить до роз'їдання металевих конструкцій міської інфраструктури та кузовних частин автотранспорту. За нижчих температур сольовий розчин кристалізується, утворюючи на дорогах і тротуарах суцільну крижану кірку, тому комунальні служби застосовують суміш солі з піском, що своєю чергою призводить до забруднення доріг та каналізацій.

Більш оптимальний варіант протиожеледного реагенту — хлорид кальцію безводний. Принцип дії подібний до натрій хлориду: реагент миттєво вбирає вологу, розчиняється та виділяє тепло, чим викликає танення льоду та снігу. Проте хлорид кальцію залишається ефективним і зберігає свої властивості за значно нижчих показників температури (-25-30 °С і нижче), тому рекомендований до застосування при величезних завалах снігу та сильних ожеледицях. Важливо, що хлорид кальцію не лише не руйнує металеві поверхні, а й навпаки захищає їх від корозії.

Застосування кальцію хлористого як протиожеледного реагену не тільки полегшує процес прибирання льоду і снігу, але і дозволяє захищати очищені поверхні від намерзань протягом всього зимового періоду при мінімальних витратах. Адже хлорид кальцію, як і інші солі, поширений в природі та легкий для видобутку, а тому невисокої вартості порівняно з нітратами чи ацетатами.

Хлорид кальцію безводний перевіреної якості Ви можете придбати в необхідній кількості як оптом, так і вроздріб в інтернет-магазині «Система Оптимум». Також тут Ви знайдете широкий асортимент реактивів і хімічних речовин: кислоти, дезінфікуючі засоби, добрива, розчинники, засоби захисту рослин, реактиви, луги, фіксанали і т. ін. Доставка здійснюється по всій території України будь-яким зручним для клієнта способом. Умови оплати обговорюються заздалегідь.

Для уточнення інформації або замовлення товару скористайтеся онлайн-формою зв'язку або номером телефону, що вказаний в контактах.