Відкатні ворота — це чудовий варіант, який має цілий ряд переваг. Кожні такі ворота складаються з полотна (стулки) та спеціальної фурнітури (комплектуючих). Саме від правильно підібраних комплектуючих залежить функціональність та надійність усієї конструкції.

Фурнітура — це відповідний набір якісних деталей, завдяки яким ворота відчиняються та зачиняються. Основними є такі елементи, як ролики, направляючі, кріплення та деякі ін. Зокрема, направляючий профіль — одна з найважливіших комплектуючих деталей для відкатних воріт, оскільки вона несе на собі усю вагу полотна. Саме від рівного та міцного профілю залежить термін служби воріт. Ще одним ключовим елементом є роликові опори, які разом з направляючим профілем утворюють міцний і надійний тандем, який дозволяє воротам рухатися безперешкодно та без сторонніх звуків. Не менш важливу роль відіграють і підшипники. Не слід, однак, забувати, що різні комплектуючі використовують для воріт різної ваги.

Вибираючи комплектуючі для відкатних воріт, краще віддавати перевагу саме комплектам, оскільки це набагато дешевше. Придбавши погану фурнітуру, Ви будете змушені здійснювати заміну неякісних елементів або ж навіть встановлювати ворота заново.

Придбати комплектуючі для відкатних воріт можна в компанії «Прем’єр Папір Україна». В асортименті представлені комплекти комплектуючих різного цінового рівня — від мінімального ECONOM до максимального OPTIMA. До середнього цінового сегменту належать комплектуючі класу STANDART та STANDART-pro. У комплекті наявна уся необхідна монтажна фурнітура.

У процесі виробництва використовуємо тільки високоякісне устаткування та матеріали. Завдяки поетапному контролю гарантуємо відмінну якість. Усі деталі мають відповідне маркування, що захистить від можливих підробок. У процесі формування комплектів завжди враховуємо усі побажання споживачів, до того ж надаємо гарантійне обслуговування.

Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Виконуємо виключно оптові замовлення, мінімальний обсяг — від 30 одиниць. Оплата доступна готівковим та безготівковим способом. За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію та допоможемо зробити правильний вибір.

Чекаємо на Ваші замовлення!