Чому саме одяг сток оптом? Відповідь проста: якість + доступність + ціна, тобто таким товаром не соромно торгувати. Для організації повного циклу торгівлі потрібні відносно невеликі капіталовкладення, до того ж термін окупності невеликий, як правило, від трьох місяців до року. Оборотні кошти також невеликі.

Окремо хочеться розглянути питання конкуренції. У стокових магазинах це поняття відносне, тому що всі реалізують різний товар, адже природа одягу сток оптом така, що моделі рідко повторюються.

Сток - це абсолютно новий одяг, що залишився від партій товару, які не мають асортимент; зшита на американських і європейських фабриках для реалізації на внутрішньому ринку, тому якість виробів задовольнить найвимогливіший попит. Взуття виготовляється з натуральних матеріалів за ескізами провідних модельєрів, відрізняється зручною колодкою, функціональністю і екологічністю.

Наша компанія розрахована на всіх підприємців у сфері оптової та роздрібної торгівлі одягом сток, а також для власників магазинів брендових речей. Якщо ви плануєте розпочати свій бізнес, але не впевнені який саме - зверніть увагу на створення магазину, побудованого на торгівлі одягом сток оптом. Якщо ви вже твердо вирішили відкрити свій роздрібний магазин, то звертайтеся в компанію StockTex, і ви обов'язково знайдете те, що шукали. Ознайомившись з нашими колекціями одягу сток оптом, ви без зусиль зможете наповнити асортимент вашого магазину стильною і унікальною продукцією від провідних європейських брендів.

Ми набуваємо товар виняткової якості, наші фахівці спеціально відбирають кращі лоти, які без проблем реалізуються у вашому складському приміщенні, магазині або точці. Наша компанія постачає стильний і модний чоловічий та жіночий одяг сток оптом. У нас в наявності завжди повна лінійка розмірів, ми орієнтовані на широкий круг клієнтів, і тому сортуємо стоковий одяг як великих, так і маленьких розмірів.

Одяг сток оптом - це задоволені клієнти вашого магазину, стабільність і хороша динаміка бізнесу. Виразний дизайн, оригінальні кольорові рішення, натуральні матеріали - шовк, бавовна, льон, вовна - ці якості завжди затребувані покупцем.

Одяг сток оптом в каталогах компанії StockTex представлени ​​в самому широкому асортименті, починаючи від легкого літнього одягу і закінчуючи теплими зимовими моделями. Також представлений широкий діапазон стилів: класичний, спортивний, для роботи або відпочинку.