Будь-яка арматурна сітка — це конструкція, яка виготовлена за допомогою спеціалізованого устаткування методом контактного зварювання з дротів, які з’єднані хрестоподібно. Арматурна сітка дозволяє реалізувати велику кількість різних проектів. Навіть у процесі ремонтно-відновлювальних робіт найчастіше використовують саме зварні сітки. Сучасний ринок пропонує два основні різновиди сітки — металеву та композитну.

Арматурну сітку використовують для армування залізобетону, у такий спосіб можна значно збільшити міцність та надійність різних будівельних об’єктів. Також вона використовується для будівництва теплиць, парників та огорож. Зварна сітка є надзвичайно міцною. Вона буває кількох видів: кладочна, зокрема, призначена для зміцнення цегляних стін, так відбувається розподіл тяжкості, отож будівля стає набагато міцнішою; дорожня своєю чергою призначена для армування доріг у процесі заливання розчину.

Виділяють арматурні сітки:

• важкі — використовується арматурна сталь підвищеної міцності;
• легкі — виготовляють зі спецволокна зі зниженим вмістом вуглецю, перетин діаметру становить менше 10 мм.

Вибирати арматуру потрібно залежно від несучої здатності кладки. Варто звернути увагу на її міцність, цей показник залежить від розміру комірок; чим вони менші — тим більше навантаження витримує арматура. Перетин дроту становить понад 3 мм, сітки можуть бути плоскими (діаметр поздовжнього дроту — 5 мм, поперечного — 10 мм) та рулонними (якщо перетин є меншим за вказані значення). Форма комірки може бути квадратною або прямокутною.

Арматурні сітки зварні можна придбати в компанії «УКРІТАРМ». Маємо сітки різного діаметру, а також великий вибір різноманітних металоконструкцій. Термін гарантійного обслуговування становить 1 рік. Арматурна сітка нашого виробництва виготовлена з якісних матеріалів та прослужить максимально довго без жодних змін. Доставка та оплата обговорюється індивідуально з кожним замовником. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію та допоможемо зробити правильний вибір. Чекаємо на Ваші замовлення!