Останніми роками автобокси стали дуже популярними, адже це дуже вигідна покупка, яка помітно збільшить можливості для перевезення речей автомобілем. Сучасні автобокси мають ергономічний дизайн і виготовляються з високоякісних матеріалів, міцні та надійні.

Правильно підібрані конструкції будуть служити довгий час і зроблять Ваші подорожі, тривалі поїздки, відрядження або прості виїзди за місто максимально комфортними. Щоб не загубитися в різноманітті асортименту та зробити правильний вибір, зупиніться на високоякісних брендах, перевірених часом.

Провідний виробник вантажних боксів, кріплень і різних аксесуарів та доповнень для транспортування вантажів для різних моделей автомобілів  компанія THULE. Вона пропонує місткі автомобільні бокси на дах різних розмірів, об’ємів, форм і кольорів. Вся продукція THULE повністю відповідає всім міжнародним стандартам якості, включно з вимогами тестів City Crash. У вантажних боксах THULE Ваш багаж буде надійно замкнений під ключ та захищений від будь-яких зовнішніх чинників. Зупинимося більш детально на модельних лініях THULE.

Thule Motion  практичні та стильні, унікальний дизайн яких розроблений з метою збільшити місткість. Об’єм Thule Motion становить від 320 до 630 літрів. Система кріплення Power Click дозволяє зафіксувати автомобільний бокс без зайвих зусиль, одним рухом. Швидке відкриття і закриття боксу забезпечує система пружин Dual-Force, а більш зручне навантаження і розвантаження багажу  двостороннє відкриття.

Дизайн модельного ряду Thule Dynamic розроблений у такий спосіб, щоб звести до мінімуму аеродинамічний опір під час руху. Внутрішня протиковзка поверхня капсули в комплексі з системою Power Click гарантують максимально надійне кріплення. Місткість  320 і 430 літрів. Завдяки дещо висунутому вперед боксу забезпечується зручність і безпека відкриття задніх дверцят багажника.

Thule Touring  універсальні функціональні вантажні бокси з двосторонньою системою відкриття та простою надійною системою монтажу. Спеціальна текстура матеріалу кришки, виготовлена за технологією Aeroskin, в будь-якому варіанті має стильний вигляд.

Моделі преміум-класу Thule Excellence XT дозволяють транспортувати предмети різного призначення вагою до 75 кг та довжиною до 2 метрів, зокрема зимове спортивне спорядження. Для легкості монтажу та демонтажу автобокси Thule Excellence XT оснащені ручками, а для зручності використання — автоматичною фіксацією вантажу спеціальною сіткою.

Автобокс THULE — це відмінна якість, практичність, безпечна та довготривала експлуатація.

Купити бокс Thule в Україні за доступною ціною можна в інтернет-магазині Autofirst-Bagaznik. На сайті представлений широкий асортимент моделей. Доставка по всій території України.

Замовити бокси на дах Thule будь-якої моделі Ви можете в режимі онлайн, скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті, або зателефонувавши за контактними номерами.