Поліетиленові пакети «банан», або, іншими словами, пакет з врізною ручкою — один із найбільш поширених видів пакетів в рекламі. «Фруктову» назву пакет отримав через вирізані в ньому овальні ручки. Велика площа друку пакета «банан» ідеально підійде, якщо потрібні саме пакети з логотипом. Фірмові і брендові магазини, організатори виставок та різноманітних рекламних кампаній часто використовують їх у своїй роботі. Пакети з логотипом та фірмовою стилістикою на ньому робить компанію більш впізнаваною для аудиторії.

Зазвичай такий тип пакета має гладку глянцеву поверхню та виглядає дуже презентабельно. Його часто вибирають компанії, що хочуть підкреслити свій імідж та статусність.

Крім стандартного пакету з вирізаними ручками, компанія Logogroup пропонує ще додаткові модифікації:

• з боковою складкою;
• з донною складкою;
• з укріпленими ручками.

Такі модифікації роблять пакет «банан» більш містким або міцним. Укріплені ручки дають змогу переносити значно важчі покупки. Донна або бокова складки дозволяють вмістити в пакет габаритніші речі та не дають йому зім’ятися чи розтягнутися при експлаутації.

Серед численних маркетингових заходів щодо просування товарів реклама на поліетиленових пакетах є однією з найдієвіших та працює без зайвих зусиль. Пакети з логотипом і фірмова стилістика на них зроблять компанію більш впізнаваною. Через те що поліетиленові пакети для пакування досить довговічні, їх можна використовувати багатократно, а інформація про компанію чи логотип лишаться на місці, працюючи рекламою будь-де і будь-коли абсолютно безкоштовно.

Чудовий варіант упаковки для продажу аксесуарів, взуття, одягу, подарунків, косметики, галантереї, канцелярії та багато чого іншого. Часто можна побачити «банани» на різноманітних тренінгах, семінарах та конференціях як пакети для упакування подарункових сувенірів та фірмової продукції. Все тому, що пакети з логотипом типу «банан» завжди мають відмінний ефект просування, в якій сфері вони б не застосовувалися, завдяки своїй простій та вишуканій формі.

Бюджет на виготовлення пакетів незначний, проте компанія, що використала такий маркетинговий підхід, точно не залишиться непоміченою.