Сьогодні рюкзак — універсальний елемент гардеробу незалежно від статі, віку чи професії. Зручні, практичні, легкі, вони дають змогу мати усе необхідне під рукою, де б Ви не були.

Важливо вміти підібрати наплічник, який не лише буде стильним, а й найкраще підходитиме стилю та способу життя, адже для когось в пріоритеті безпека гаджетів, для іншого — великий об’єм для підвищеного навантаження. Але в будь-якому випадку рюкзак повинен бути міцним, комфортним для вашого типу статури, виготовленим з високоякісних матеріалів та розрахованим на довготривалу експлуатацію. Якщо Ви шукаєте саме такий наплічник, то зверніть увагу на моделі, розроблені компанією Thule.

Thule рюкзак — це не просто аксесуар, а цілий арсенал технічних можливостей і розробок. Багатофункціональні та водночас стильні зовні рюкзаки Thule створені для максимального комфорту власника в дорозі.

Спеціалісти компанії Thule пропонують моделі рюкзаків на щодень та окремо — туристичні, при цьому кожна серія має характерні відмінності відповідно до призначення. Рюкзаки Thule виготовляються з матеріалів перевіреної якості та фірмової фурнітури та повністю відповідають високим вимогам і стандартам ISO. Розглянемо детальніше кілька серій.

Одна з найпопулярніших та найрізноманітніших серій — Thule Crossover. Якщо вам потрібно щодня перевозити ноутбук чи іншу електроніку, ви маєте справу з документами і при цьому хочете залишатися відданими діловому стилю, то Thule Crossover — це те, що Вам потрібно. Конструкція зводить ризик ушкоджень вмісту до мінімуму, а для комфорту подорожі на спинці є широка еластична петля, щоб рюкзак можна було надіти на рукоять сумки на колесах.

Серія Thule Paramount — це стильні міські рюкзаки з водостійкої тканини, з посиленим шаром захисту відділення для електроніки. Це ідеальний варіант для любителів велосипедної їзди: рюкзак щільно прилягає до спини, поверхня легко очищається від бруду, на передній панелі є спеціальне кріплення для ліхтарика-маячка. У рюкзаках Paramount багато кишень і відділень.

Для старших школярів і студентів найращий варіант — невеликі рюкзаки Thule Lithos з продуманою організацією внутрішнього об’єму. Їх дизайн обтічної форми розроблений за класичними моделями навчальних рюкзаків 1970-80-х, популярних в американських і європейських кампусах, але з урахуванням сучасних вимог, тому всі моделі мають м'яке підвішене відділення для ноутбука та кишені для планшета і канцелярії.

Підібрати Thule рюкзак, який ідеально задовольнить ваші індивідуальні вимоги, можна в інтернет-магазині Autofirst-Bagaznik. Тут ви знайдете рюкзаки Thule серій Crossover, Paramount, Lithos, EnRouteSubterra та інші в різних кольорах. Звертайтеся!