Кожній людині, яка має певний запас алкогольних напоїв, доводиться періодично виконувати роль гостинного господаря. Тож таким ґаздам варто подумати над придбанням власного міні-бару. Так, звісно, потрібно зберігати алкогольні напої в спеціальних багаторівневих приміщеннях з системою вентиляції для контролю вологості та температури повітря, проте в умовах звичайних міських квартир це неможливо. Міні-бари заслуговують на особливу увагу, оскільки це надзвичайно зручно та стильно, у такий спосіб Ви зможете гідно представити власну колекцію алкоголю та приємно здивуєте Ваших гостей.

Існує чимало різновидів міні-барів, зокрема за конструктивними особливостями виділяють:

• закриті;
• відкриті;
• портативні (найкращий варіант, оскільки їх можна швидко та зручно перемістити).

Основні переваги міні-барів:

• компактні розміри — можна легко перемістити та поставити навіть у маленькій квартирі, при цьому не жертвуючи власним простором;
• дизайн оселі буде виглядати більш вишуканим;
• невисока вартість;
• можливість заощадити простір у різних шафках.

Міні-бар — це спеціальний предмет меблів, який демонструє статус власника дому та його смак. Це не тільки зручні меблі з різними алкогольними напоями, але й окраса Вашої інтер’єру. Тому важливим є його правильне поєднання зі стилістикою оселі. Стиль міні-бару варто вибирати з урахуванням дизайну власного дому. Важливо, щоб міні-бар ідеально пасував та доповнював інтер’єр. Також потрібно враховувати особливості зберігання різних алкогольних напоїв; наприклад, міцний алкоголь рекомендовано зберігати у вертикальному положенні.

Міні-бар Гітара (на фото знизу) вигідно відрізняється від своїх «братів». З обох боків корпусу розташовані 6 скляних стаканів, всередині є невеликий футляр, де легко розташовується пляшка віскі та винні приналежності. Це найкращий подарунок для творчих особистостей.

Купити міні бар поїзд з чарками (на фото зверху) можна в нашому інтернет-магазині. Виконуємо роздрібні та оптові замовлення. Приймаємо їх з усіх регіонів України. Для виготовлення використовуємо повністю безпечні та якісні матеріали. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань надамо вичерпну консультацію. Можливі різні варіанти оплати.

Будемо раді нашій співпраці!