Будівництво — це надзвичайно складний процес, для якого важливо правильно вибрати матеріали. Дах будівлі не є винятком. Потрібно віддати перевагу найкращому матеріалу, оскільки від цього залежатиме надійний захист будівлі від різних погодних умов та власне її зовнішній вигляд.

Сьогодні існує величезне різноманіття покрівельних матеріалів, вибираючи які, варто звернути увагу на такі моменти: матеріал, колір та вартість. Багато хто хоче оформити дах у яскравих кольорах, у такий спосіб підкресливши стиль будівлі.

Черепиця з фіброцементу — це сучасний покрівельний матеріал, для виготовлення якого використовується найкраща сировина. Фіброцемент — це матеріал, який складається з цементу, різних армуючих волокон, мінеральних наповнювачів та целюлози.

Покрівельні фіброцементні листи виготовляються зі скошеними кутами та заздалегідь проробленими отворами. Так можна набагато швидше виконати монтажні роботи й уникнути помилок під час укладання черепиці. Листи черепиці Baltijos Banga виготовляють відповідно до європейських стандартів. Вона має вищі та ширші хвилі, що робить усю структуру покрівлі більш міцною.

Використовуючи фіброцементну черепицю, можна забезпечити тривалий термін використання та комфортне проживання. У процесі виробництва жодні хімічні речовини не потрапляють у навколишнє середовище, тобто це абсолютно безпечно. Висока затребуваність фіброцементної черепиці зумовлена насамперед легкою укладкою. З нею Ваш дах буде мати надзвичайно красивий та стильний вигляд.

Переваги фіброцементної покрівлі:

• високі показники естетичності;
• відмінна шумоізоляція;
• доступна вартість;
• стійкість до різких перепадів температур;
• процес виконання монтажних робіт є досить легким;
• не горить та не має запаху;
• краплі дощу не створюють шуму, тож цей покрівельний матеріал є надзвичайно популярним в країнах з великою річною кількістю опадів;
• не збирається конденсат з внутрішньої сторони.

Фіброцементна черепиця представлена в каталозі компанії «Урсус Закарпаття». Усі покрівельні матеріали відрізняються високою якістю. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Діє гнучка система знижок, для постійних клієнтів пропонуємо додаткові бонуси. Також надаємо гарантію на усі вироби. За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію. Чекаємо на Ваші замовлення!