Кожна людина хоче, щоб її оселя була неймовірно затишною та красивою. Чудовим варіантом є нанесення штукатурки за технологією короїд, завдяки чому можна досягнути надзвичайно рельєфної поверхні, яка стане окрасою будь-якого фасаду.

Декоративна штукатурка короїд — це досить популярний матеріал, який можна використовувати для різних будинків. Вона отримала таку назву завдяки візерунку, який створюється за умови правильної обробки поверхні, він чимось схожий на деревину, погризену жучком-короїдом. Високий рівень популярності зумовлений простотою нанесення будівельного матеріалу.

Основні особливості цієї штукатурки:

• високі показники міцності та здатність витримувати різні механічні впливи;
• коливання температурних показників ніяк не впливає на штукатурку;
• екологічність матеріалу;
• завдяки вмісту різних мінеральних наповнювачів та полімерних компонентів штукатурка є досить легкою;
• фасади з нанесеною штукатуркою короїд мають надзвичайно презентабельний та ефектний вигляд;
• великий термін експлуатації, що сприяє споживчому вибору на користь короїду;

Важливим етапом є підготовка стін до нанесення штукатурки. Поверхню завжди вирівнюють, якщо це потрібно. Наносити штукатурку треба не в жарку погоду, оскільки швидке висихання не надасть їй потрібної структури або ж можуть утворитися тріщини. Роботи з нанесення варто виконувати, коли немає морозу та спеки. Наносити штукатурку короїд необхідно в одному напрямку, якщо ж ні, то будуть помітні стики. У процесі нанесення варто дотримуватися сучасної технології, тоді Ви гарантовано отримаєте надзвичайний малюнок, інакше ж можна просто зіпсувати матеріал.

Ця штукатурка — справжня знахідка для різних оздоблювальних робіт. Проте щоб якісно нанести декоративне покриття, варто довіритися справжнім професіоналам у цій справі.

Штукатурка декоративна короїд, її нанесення виконують найкращі майстри компанії Wteple. Гарантуємо високий рівень професіоналізму. У процесі роботи завжди дотримуємося сучасної технології нанесення. Крім того, надаємо гарантійне обслуговування терміном на 2 роки. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію. Чекаємо на Ваші замовлення!