Стретч-плівка — один з «наймолодших» пакувальних матеріалів, який завдяки своїй багатофункціональності стрімко набирає популярності на ринку. Матеріал застосовують для упаковки найрізноманітніших груп товарів.

Особливо «відзначилася» стретч-плівка в транспортно-складській сфері промислової продукції. Розглянемо детальніше переваги стретч-плівки в різних галузях на певних етапах підготовки, власне транспортування та зберігання вантажів.

Насамперед готовий продукт упакований належним чином в стретч-плівку на складах, захищений від механічних пошкоджень, забруднень та вологи. Герметичність упаковки сприяє стійкості до температурних коливань досить широкого діапозону, що своєю чергою робить придатною стретч-плівку для охолоджених і заморожених продуктів.

При транспортуванні стретч-плівка — найкращий вибір для вантажів на палетах та піддонах. Вона не лише захищає товар від вищезазначених чинників, які в дорозі теж не рідкість, а й утримує вантаж в належному положенні, оберігаючи його на нерівних частинах доріг. Надійна стабілізація вантажу, його щільне компонування є вирішальними факторами забезпечення належного стану, особливо при транспортуванні на довгі відстані і за необхідності здійснювати кілька перевалок вантажу на шляху його доставки до адресата. Водночас завдяки можливості комплектування клієнтських замовлень в кілька разів збільшується швидкість відвантаження і приймання продукції.

Для клієнта виграшна оптична прозорість стретч-плівки, яка забезпечує можливість візуального контролю упакованого вмісту. Крім того, стретч-плівка не залишає слідів на упакованому товарі.

Матеріал використовують в різних масштабах: від банальних споживчих господарських потреб до найбільших транспортних компаній. За призначенням стретч-плівка може бути як для ручної обмотки, так і для машинної. Залежно від сфери застосування варіюється склад матеріалу, його щільність, товщина, гнучкість, стягуюче зусилля.

Купити стретч-плівку оптом від виробника в Україні можна в інтернет-магазині ТОВ «СП ПРОФ ТРЕЙД». Сучасне устаткування компанії дозволяє виготовляти типорозміри пакувальних стрічок для різних груп споживачів і товарів. Тут Ви можете індивідуально замовити вагу, довжину, ширину, престретч стретч-плівки.

ТОВ «СП ПРОФ ТРЕЙД» відкрите до співпраці з усіма регіонами України. Основна територія реалізації продукції — Волинська та Рівненська області.

Для замовлення товару телефонуйте за контактними номерами або зв’яжіться з нами в режимі онлайн.