Сьогодні питання про те, чим замінити шкідливе солодке в раціоні, ставлять не тільки панянки, які хочуть позбутися зайвих сантиметрів на своїй талії, але й кожна свідома людина. Адже всі ми знаємо, що цукор надзвичайно шкідливий для нашого організму, а шоколадні цукерки давно вже вважаються шкідливим продуктом, бо, окрім цукру, у складі солодощів можна знайти різні добавки, які чинять негативний вплив на стан усього організму. Всі, хто знає про це, намагаються знайти менш шкідливу альтернативу, адже цілком відмовитися від солодкого надзвичайно складно.

Усім відома заміна звичайних солощів — це мед. Але не усім до вподоби його смакові властивості. Крім того, що ж робити, якщо хочеться відчути смак справжньої цукерки?!

Пропонуємо звернути увагу на цукерки із сухофруктів. Одним із популярних виробників в Україні є Golden Fruit – Солодощі від Людмили. Цей виробник пропонує широкий асортимент такої продукції. Цукерки із сухофруктів не лише не завдають шкоди, як звичайні шоколадні цукерки, а й містять велику кількість поживних речовин. Ми знаємо про те, що споживання сухофруктів має позитивний вплив на людський організм.

У складі цукерок міститься кондитерська глазур, яка готується за спеціальним рецептом. Її частка в продукті значно менша, ніж корисних сухофруктів. Крім того, у складі цукерок не міститься компонентів, які відповідають за виникнення голоду. У зв'язку із цим Вам легко вдастся втамувати потяг до солоденького.

Наприклад, цукерки «Фініки з горіхом» мають такий склад: фінік, ядро горіха грецького, глазур кондитерська, цукор. Продукт без сторонніх запахів, зі смаком, що 
властивий цьому виду цукерок. Незважаючи на те що у складі Ви бачите цукор, його кількість тут зовсім незначна, адже фінік вже сам собою має солодкий смак. 

Виготовлення цукерок на основі натуральних компонентів та мінімальна частка цукру дає можливість безпечно споживати солодощі без шкоди для організму. Особливо зверніть увагу на цукерки Golden Fruit, якщо Ваші діти дуже полюбляють солодке. 

Замовити ці солодощі можна на сайті виробника, перейшовши за посиланням у каталог. Тут на Вас чекає широкий асортимент натуральних солодощів, які не лише корисні, але й надзвичайно смачні. Великий вибір начинки дозволить задовольнити потреби навіть найвибагливіших гурманів.

Переглядайте усі пропозиції Golden Fruit та вибирайте свій улюблений вид цукерок. Ціни досить помірні, а якість відмінна!  На усі запитання клієнта завжди готовий відповісти менеджер компанії. Для зв'язку із ним скористайтеся контактним номером!