Напевно, всі неодноразово чули, що жіночий алкоголізм набагато страшніший, ніж чоловічий, адже має більш згубний влив на функціонування організму. Наковці одноголосно підтверджують цю гіпотезу. Лікування жіночого алкоголізму складне та проходить у декілька етапів. Чим же він настільки відрізняється від чоловічого та які його особливості?

Основною причиною такої разючої відмінності є анатомічні особливості. Як відомо, відсоток жирової тканини у жінок вищий, ніж у чоловіків. Жири в тілі відповідають за збереження концентрації алкоголю, а вода, навпаки, допомагає його вивести. Саме тому жінки більш уразливі до дії алкоголю. Щоразу залежні жінки збільшують дозу, самі того не помічаючи.

Не дивно, що регулярне вживання алкоголю порушує психічне здоров'я жінки набагато швидше, ніж чоловіче. У прекрасної половини людства залежність формується на психічному рівні, що значно ускладнює лікування. Жінки часто заперечують наявність проблеми, стають більш агресивними та страждають від психічних розладів.

Як з цим боротися, добре знають у клініці «Добролюб». Ми пропонуємо комплексне лікування жіночого алкоголізму з урахуванням всіх особливостей організму. Пацієнтка отримує не лише медичну допомогу в умовах стаціонару, а й психологічну підтримку.

Лікування починається з очищення кровоносної системи із застосуванням медикаментів нового покоління. Після цього ми відновлюємо роботу центральної та периферичної нервової системи. Для цього приписують курс вітамінотерапії та гепатопротекторів для нормалізації роботи печінки, яка у жінок страждає набагато більше, ніж у чоловіків. На цьому етапі ми проводимо додаткові обстеження та аналізи, які допомагають визначити проблеми в роботі інших систем органів. Найчастіше страждають імунна, серцево-судинна системи та нирки.

Наступним нашим завданням є психологічна, соціальна та духовна реабілітація. З жінками займаються психотерапевти, які допомагають швидше повернутися до звичного способу життя. Наші пацієнтки обов'язково займаються спортом, щоб поліпшити своє фізичне здоров'я. Проводимо групові заняття, адже вважається, що саме у групах жінкам легше побороти залежність.

Після закінчення курсу лікування настає завершальний етап — алкогольна блокада, кодування або підшивка. Завдяки цьому потяг до алкоголю значно зменшується, а згодом взагалі зникає.

Кваліфіковане лікування жіночого алкоголізму чекає на вас в клініці «Добролюб». Наші досвідчені фахівці індивідуально та ретельно підбирають методи лікування. З будь-якими питаннями ви можете звернутися до наших менеджерів, які вже чекають вашого дзвінка.