Магазини парфумерії і косметики не менш важливі для жінок, ніж продуктові магазини. Всі прагнуть бути доглянутими і добре виглядати. Але зараз парфумерних магазинів дуже багато. Що ж зробити для того, щоб ваш магазин був популярний? Щоб покупцям хотілося приходити саме у ваш магазин.

Оригінально оформлений інтер'єр магазину, привабливий дизайн торгового обладнання обов'язково допоможуть вам у залученні покупців! Адже для жінок (а саме вони є головними клієнтами парфумерних магазинів) має значення не лише якість косметики та парфумерії, але й сама обстановка магазину. Інтер'єр, дизайн вітрин і стелажів, освітлення – все це відіграє велику роль у залученні клієнтів.

Тому підбирати торгове обладнання для парфумерного магазину необхідно дуже ретельно. Важливо все: матеріали, компонування предметів, колірна гамма.

Фахівці компанії «Корал» можуть підібрати торгове обладнання для косметики і парфумерії, яке буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром саме вашого магазину.

Обладнання для косметики

Природне бажання покупця – як можна краще роздивитися те, що він купує. Підбираючи торговельне обладнання у ваш магазин косметики, придивіться до скляних вітрин, вітрин-прилавків і фірмовим стійок.

• Скляні вітрини. Скло і грамотне освітлення можуть найбільш вигідно представити весь спектр косметики.

• Вітрини-прилавки. Помада, лаки, тіні краще всього виглядають саме на вітринах, прилавках.

• Фірмові стійки стануть в нагоді вам у тому випадку, якщо ви будете торгувати продукцією певного бренду.

Купуючи торгове обладнання для косметики, зверніть увагу на кольорову гаму. У вітринах пастельних тонів такий товар буде виглядати ефектніше. Вибирайте вітрини блакитних, попелястих, молочних кольорів.

Підсвічування вітрин повинна бути таким, щоб колір декоративної косметики не спотворювався. Клієнтам необхідно бачити не спотворені відтінки лаку для нігтів або помади.

Косметика може втратити свої якості від надлишкового тепла, що виходить від світильників. Для підсвічування скляних вітрин з косметикою хорошим варіантом буде світлодіодна стрічка, яка при роботі майже не випромінює тепла.

 Обладнання для парфумерії

Вітрини та стелажі для парфумерних магазинів вибирати простіше, ніж для косметичних магазинів. Не таку велику увагу доводиться приділяти освітленню, вбудованому у вітрину. Так як при купівлі парфумерії звертають увагу на колір і тон, особливості освітлення у цьому випадку не так важливі. До того ж тепло, що виходить від світильників, не псує якість парфумерії. Так як парфуми продаються в скляних флаконах, і з ними потрібно обходитися дуже акуратно, вітрини для парфумерних товарів повинні бути дуже міцними.  Компанія «Корал» може запропонувати вам торгове обладнання для магазинів парфумерії з особливо міцного скла.  У порівнянні з МДФ, таке скло виглядає набагато витонченіше і володіє набагато більшою надійністю.

 Особливості обладнання для косметики і парфумерії

Парфуми та косметика - дуже компактний товар.  Компактність дає можливість зберігати його безпосередньо в торговому залі, не орендуючи склад.

У цьому випадку потрібно придбати торгове обладнання зі спеціальними накопичувачами.  Багато стелажів, вітрин та прилавків для парфумерії та косметики оснащені такими накопичувачами.

При виборі обладнання для косметики і парфумерії важливо те, яким чином будуть проводитися продажі.  Якщо це класичний магазин, де товари пропонує продавець, то краще вибирати вітрини і стелажі зі скляними дверцятами.

У магазини самообслуговування підійдуть відкриті пристінні стелажі і острівні вітрини.  У них, крім основних товарів, можна помістити зразки нової косметики.

Компанія «Корал» надає широкий асортимент вітрин і стелажів для косметики і парфумерії.  Хочете купити обладнання для косметики і парфумерії, але вам складно зробити вибір?  Наші консультанти допоможуть вам з вибором, до того ж організовують доставку в зручне для вас місце і час.