Гриб-веселка зазвичай росте у листяних та змішаних лісах, тому його часто називають грибом-загадкою. Гриб посів гідне місце у Книзі рекордів Гіннеса завдяки швидкому росту. Цей гриб має досить неприємний запах, тому комахи його оминають. 

Гриб-веселка має цілий ряд лікувальних властивостей. Ще з давніх-давен у народній медицині його використовували для лікування хвороб нирок, шлунково-кишкового тракту. У 20 ст. цей гриб викликав надзвичайну сенсацію: біохіміки виявили надзвичайно високий вміст фітонцидів, які допомагають знищити практично будь-які віруси, тому засоби на основі гриба-веселки використовують для лікування різних інфекційних хвороб, гепатиту, герпесу.

Веселка має незвичайний вигляд та відмінний хімічний склад. У ній містяться біологічно активні речовини, вітаміни групи В, мікро- та макроелементи, полісахариди (як відомо, це головний елемент захисту імунної системи). Завдяки високому вмісту фітостеролу гриб-веселку використовують для підвищення чоловічого лібідо. Після проведення цілого ряду наукових досліджень виявлено, що гриб має виражену протиракову дію, тому допомагає боротися зі злоякісними клітинами та знищує їх. Позитивного результату також було досягнуто у лікуванні саркоми, лейкозу, лімфоми, меланоми.

Крім того, гриб-веселка позитивно діє на загоєння ран та виразок, регулює біохімічні процеси. Препарати на основі веселки ефективно застосовуються для лікування різних жіночих захворювань. Антиоксиданти зменшують утворення вільних радикалів. Також цей гриб знижує рівень поганого холестерину та нормалізує артеріальний тиск. Гриб-веселка відмінно зарекомендував себе у лікуванні різних простудних захворювань. 

У лікувальних цілях гриб-веселку використовують у свіжому та сухому вигляді, проте варто брати тільки молоде плодове тіло гриба. Протипоказань щодо прийому веселки практично немає. Вона сумісна з іншими препаратами. Однак не варто давати її дітям до 12 років та вагітним жінками.

Гриб веселка еліксир можна придбати у нашій компанії. Також надаємо безкоштовну консультацію лікарів з врахуванням перебігу хвороб пацієнта. Маємо великий вибір натуральної продукції, яка виготовлена з грибів, олій та ін. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію. Приймаємо замовлення з усієї України та з-за кордону. Чекаємо на Ваші замовлення!