Дбайливі батьки намагаються розвивати дитячу творчість змалку — відводять малюків на різні гуртки, щоб визначити, що подобається дитині найбільше. Постійно треба шукати щось нове та цікаве, аби інтерес до улюбленої справи не згасав. Чим старша дитина — тим цікавішим їй стає навколишній світ та все, що її оточує.

Не дивуйтеся, якщо улюблена іграшка чи заняття дедалі менше цікавить дитину. Діти завжди проявляють інтерес до нових текстур, кольорів та форм. І от тепер малюку вже нудно малювати на звичайному папері? Ми знаємо, чим його зацікавити.

Вироби з гіпсу зацікавлять як дітей дошкільного віку, так і школярів, адже це чудова можливість проявити свою фантазію та провести вечір з батьками у теплій сімейній атмосфері. Це чудова альтернатива переглядам мультиків чи просто іграм на смартфоні, адже так дитина лише псує свій зір та не розвиває жодних навичок.

Ми пропонуємо створювати разом зі старшими дітьми найрізноманітніші фігурки, скульптури або навіть цілі міста з гіпсу. Вироби з гіпсу не обмежують політ фантазії як дітей, так і батьків. Таке заняття може затягнутися не на один вечір. Кожен член сім'ї має змогу створити неповторну композицію, яка буде підкреслювати його індивідуальність та характер.

Для маленьких діток таке заняття особливо корисне, адже допомагає розвивати дрібну моторику рук та виявити творчі здібності. Спочатку малюкам знадобиться ваша допомога чи порада, але дуже швидко вони самостійно зрозуміють, що і як варто робити. Ваше чадо може відчути себе справжнім митцем, створюючи свій перший шедевр. Можливо, згодом це наштовхне його на вибір творчої професії.

Вважаєте, що такі набори не будуть цікавими для дітей, які ще не ходять до школи? Думаєте, що таке заняття буде їм буде не під силу?

Ви помиляєтеся, бо в наборах від магазину дитячих товарів «Канцлер» міститься все необхідне одразу. Малюк може самостійно і без допомоги старших займатися творчістю. До наборів входять: форми для виливання фігурок з гіпсу, гіпс, фарби, пензлик, стаканчик-непроливайка для фарб та інструкція із застосування. Такий набір ідеально підходить на подарунок для дітей шкільного та дошкільного віку.

Допомагайте своїм маленьким митцям проявити їхній талант. Не зволікайте та купуйте все необхідне в інтернет-магазині «Канцлер». Для оформлення замовлення, отримання додаткової інформації або уточнення деталей обов'язково телефонуйте нам. Не забувайте, що мінімальне замовлення має бути не менше ніж 200 гривень, при замовленні на понад 500 гривень доставка безкоштовна.