Надзвичайно важливо прищепити малюкові тягу до знань з перших днів навчання. Це часто не вдається одразу, адже непосидючі діти не завжди хочуть сидіти цілий урок та писати. Погодьтеся, що завдання не з найлегших, тому для його успішного виконання потрібні помічники.

Перші прописи для малюків мають заохотити дитину до навчання змалку, показати, що дізнаватися нове, може бути цікаво та весело. Перед виробниками постає надскладне завдання: створити такий зошит, аби дитина не нудьгувала та хотіла вчитися. Ми розкажемо вам, як правильно вибрати перший зошит для школярика.

Перше, на що варто звернути увагу, - це щільність та якість паперу. Вона має бути високою, аби чорнило не перебивалося на інший бік аркуша.

Наступні поради допоможуть зберегти хороший зір вашого малюка. Не варто зупиняти свій вибір на занадто білих листках, адже вони шкідливі для дитячих очей. Якщо ж все-таки хочете, аби сторінки були білосніжними, то радимо уточнити у виробника відсоток білизни аркуша. За чинними гігієнічними нормами він не має перевищувати 88 %.

Листок не має просвічуватися або бути глянцевим, аби додатково не травмувати зір дитини. Не варто вибирати між крайнощами: жовтий папір - теж не найкращий вибір, адже при написанні доведеться додатково напружувати зір.

Не менш важливою є і якість друку. Не варто вибирати прописи, де шрифт нечіткий, розмазується або роздвоюється. Віддавайте перевагу зошитам, де основні лінії фіолетового, зеленого, блакитного та сірого кольорів, щоб дитина зайвий раз не напружувала очі. Фахівці радять вибирати обкладинку нейтрального кольору, аби не відволікати увагу дитини від навчання.

Малюки проявляють інтерес до всіх деталей, тому треба потурбуватися, аби зошит був безпечним. Так, іноді пропис може травмувати пальчики дитини. Погано зафіксовані скріпки можуть стати причиною поранень, тому зверніть додаткову увагу на якість зчеплення сторінок.

Насамкінець маленька хитрість. Якщо хочете, щоб зошит якомога довше залишався охайним та в гарному стані, то варто вибирати цупку палітурку із заокругленими краями. Такі зошити прослужать вам значно довше.

Прописи від вітчизняних виробників, які відповідають всім переліченим вимогам, ви можете придбати в інтернет-магазині «Канцлер». Перші прописи для малюків за доступною ціною ви знайдете саме у нас. Здійснивши покупку на 500 грн та більше, ви отримуєте ще й безкоштовну доставку. За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів, які знають, як вибрати якісні зошити, аби ваш малюк хотів навчатися. Чекаємо на ваше замовлення!