Вибрати найкращу конструкцію воріт — досить складне завдання. Варто насамперед звернути увагу на зручність їхнього використання та довговічність. І з цієї точки зору саме відкатні ворота є найкращим варіантом, оскільки вони дозволяють суттєво заощадити простір. Полотно рухається саме вздовж огорожі, а не в сторону. Це дуже важливо для власників невеликих ділянок, які намагаються раціонально використати кожен клаптик території. Доволі популярні вони й на об’єктах промислового значення, зокрема у виробничих цехах, на парковках, складах та ін.

Ці ворота надзвичайно прості в обслуговуванні. Взимку перед розпашними воротами не потрібно щоразу розчищати сніг, вони зрушать з місця навіть від одного натискання кнопки. Звісно, це насамперед залежить від фурнітури, оскільки інакше Ви будете незадоволені вибором. Ще однією беззаперечною перевагою є можливість встановити ворота практично в будь-який отвір. Вони можуть досягати 8 м в ширину та 6 м в довжину.

Полотно відкатних воріт може бути виготовлене з різних матеріалів. Найбільш поширеними є ворота з профлиста, вони можуть бути пофарбовані практично у будь-який колір, до того ж відрізняються невеликою вагою, тому не вимагають потужного електроприводу.

Досить популярними залишаються ковані ворота, вони виглядають просто фантастично і підходять практично до будь-якого стилю. Сталеві відкатні ворота зроблять Ваш дім просто неприступним, але тоді доведеться подбати про надзвичайно потужну автоматику та комплектуючі, оскільки вони мають велику вагу.

Механізм відкатних воріт працюватиме набагато довше, ніж інші. Встановлення автоматичного приводу дозволить легко керувати їхньою роботою. Відкатні ворота з ручним відкриванням оснащені роликовим механізмом, який дозволяє переміщувати стулки. Автоматичне відкривання забезпечується за рахунок електричного приводу.

Відкатні ворота відмінної якості неодмінно прослужать довгий час. Ці ворота є зручними, оскільки стійкі до будь-яких погодних умов, мають компактні розміри, у відкритому стані не потребують багато місця, навіть за умови інтенсивної експлуатації є довговічними.

Високоякісна фурнітура для відкатних воріт представлена у каталозі компанії «Прем’єр Папір Україна». Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію. Оплата доступна готівковим та безготівковим способом. Будемо раді нашій співпраці!