Аскорбінова кислота — це органічна сполука з кислим смаком, яка має вигляд білого порошку. Її активно використовують у різних сферах, зокрема у харчовій промисловості, фармакології, медицині, косметології. Аскорбінова кислота міститься в овочах, фруктах та зелені, зокрема в чорній смородині, суниці, цитрусових, петрушці, шипшині, обліписі, хвої сосни, тож ці й інші продукти повинні бути в щоденному раціоні людини.

Надзвичайно широка сфера застосування кислоти зумовлена її властивостями та хімічним складом. Зокрема, у медичних цілях її використовують, якщо людина споживає у недостатній кількості вітамін С. У випадку нестачі цього вітаміну може виникнути така хвороба, як цинга, симптомами якої є слабкість, біль у суглобах, висипання. У косметології аскорбінову кислоту використовують для збереження природної краси  та щоб шкіра стала пружною. Харчова промисловість використовує її як антиоксидант.

Аскорбінова кислота має надзвичайно важливе значення для організму людини:

• сприяє виробленню колагену, тромбоцитину;
• забезпечує нормальне функціонування сполучної тканини та кісток;
• допомагає синтезувати кортикостероїди;
• відбувається краще утворення інтерферону, який має важливе значення для імунної системи;
• значно покращує засвоєння заліза;
• запобігає передчасному старінню.

Крім цього, аскорбінова кислота істотно поліпшує роботу імунної системи, підвищує тонус м’язів, запобігає виникненню кровотеч, ламкості волосся. Також вона безпосередньо впливає на стан шкіри, хрящів, кровоносних судин та зубів.

Аскорбінова кислота Україна представлена у каталозі компанії «Система Оптимум». Відмінна якість продукції підтверджується відповідними сертифікатами, тому за це можете не переживати. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. Ми гарантуємо своєчасне виконання замовлень, оскільки товар завжди є в наявності в достатній кількості. Доставку здійснюємо будь-якими зручними перевізниками. Якщо ж доставка здійснюється автотранспортом компанії, ми гарантуємо дотримання усіх вимог та правил транспортування. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань надамо вичепрну консультацію. Будемо раді співпрацювати з Вами!