Крафтовий папір виготовляється з сульфатної целюлози. Його активно використовують у пакувальних цілях. Зазвичай папір має коричневий колір, проте може бути й вибіленим.

Процес виробництва крафтового паперу передбачає сульфатне варіння, яке також відоме як крафт-процес. Сульфатне варіння являє собою отримання целюлози з подрібненої деревини за допомогою обробки спеціальним гарячим розчином. Для виробництва крафтового паперу використовують небілену довговолокнисту целюлозу хвойних дерев, бо саме вона володіє відмінною міцністю. Деревина поміщається у спеціальний котел з білим лугом. Після варіння отриману масу промивають та очищають, а відтак здійснюють зневоднення, згущення та пресування. Популярність цього методу зумовлена тим, що висуваються мінімальні вимоги до сировини.

Беззаперечною перевагою цього паперу є екологічність. Купуючи різну продукцію, більшість замовників звертають увагу не тільки на її природність, але й на якість упаковки. Цей папір розкладається в грунті протягом короткого проміжку часу, тому його часто вибирають з міркувань екобезпеки. Може бути повторно перероблений.

Папір є досить міцним, тому його активно використовують для швидкого пакування різних предметів та товарів, також він служить матеріалом для виробництва конвертів, пакувальних мішків. Порівняно з іншими синтетичними пакувальними матеріалами, крафт папір дихає, що значно розширює сферу його використання.

Це абсолютно безпечна упаковка, оскільки не виділяє жодних небезпечних речовин. Крафтовий папір може мати різні показники щільності, що дозволяє пакувати різні предмети. Крім того, беззаперечним плюсом є гнучкість паперу, тобто він може приймати різну форму.

Часто крафтовий папір використовують для створення оригінальних композицій, він ідеальний для пакування квітів та подарунків. Основними перевагами крафтового паперу є здатність пропускати повітря, відмінний зовнішній вигляд та порівняно невисока вартість. Практично будь-яка продукція, запакована у крафтовий папір, виглядає набагато красивіше, ніж у поліетилені чи у звичайному папері.

Придбати крафт папір в рулонах можна в компанії «СПЕЦІНВЕСТ ПРОЕКТ». Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Орієнтовані на оптовий продаж. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними номерами телефонів. Будемо раді нашій співпраці!