Постільна білизна має надзвичайно важливе значення. Сьогодні її комплекти купують не тільки з огляду на їх функціональність, але й згідно з уподобаннями власника. Красива постільна білизна неодмінно стане корисним та актуальним подарунком.

Однією з найпопулярніших є сатинова білизна. Основними характеристиками такої постелі є:

• високі показники щільності плетіння волокон;
• надзвичайно міцні нитки;
• тривалий термін використання завдяки відмінній зносостійкості;
• досить гладенька фактура постелі.

Сатинова постільна білизна вражає презентабельним виглядом. Одного погляду вистачає, щоб уявити, наскільки постіль є приємною на дотик. Цей матеріал чимось схожий на шовк, проте набагато довговічніший. Протягом тривалого використання сатинова постіль зберігає первинний вигляд. Кольори не втрачають насиченості, оскільки барвники є стійкими до впливу різних зовнішніх факторів. Постіль практично не мнеться, тому завжди матиме надзвичайно красивий вигляд, зовсім не електризується, тому, лягаючи спати, можна не переживати про неприємні уколи струму.

Для виготовлення сатину використовують бавовняні волокна та застосовують найскладніші технології плетіння. Тканина — натуральна, що є беззаперечною перевагою, використовуються тільки безпечні барвники. Можна не переживати про виникнення різноманітних алергічних проявів.

Постіль сатинова у жарку погоду подарує Вам приємну прохолоду, а взимку даруватиме неймовірний затишок та тепло. Ця постіль створена для максимально комфортного сну та розслаблення.

Висока щільність — гарантія, що постіль прослужить довгий час за умови правильного догляду. Прати таку постіль, зокрема, варто за температури 40-60 °С та без використання засобів, які містять відбілювач. Перед пранням достатньо вивернути постіль навиворіт. Не рекомендовано прати її разом з різними синтетичними тканинами, оскільки це може спричинити втрату красивого зовнішнього вигляду.

Постільна білизна двоспальна сатин представлена у каталозі компанії «Венеція». Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Оплата доступна будь-яким зручним способом. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію. Чекаємо на Ваші замовлення!