Маловантажні ліфти являють собою підйомні механізми, які найчастіше використовують у ресторанах, торгових центрах, бібліотеках, адміністративних установах та ін. Їх висока популярність зумовлена набагато меншою вартістю порівняно зі звичайними пасажирськими ліфтами, до того ж вони є надзвичайно зручними. Процес встановлення невеликих підйомних механізмів є доволі простим. Розмістити їх можна практично скрізь.

Базовими технічними параметрами ліфтів є:

• вантажопідйомність — гранична вага, яку можна піднімати за допомогою ліфту. Вага кабіни не враховується;
• точність зупинки ліфта — відстань між рівнем майданчика на поверсі та підлогою, де зупинилася кабіна;
• місткість — кількість людей, які одночасно можуть перебувати в ліфті;
• швидкість руху.

Беззаперечні переваги малих вантажних ліфтів:

• вони працюють практично безшумно, тому є надзвичайно зручними;
• енергозберігаюча технологія ліфтів, тож вони не споживають багато електроенергії;
• внутрішня обробка може бути здійснена практично з будь-яких матеріалів, все залежить від їхнього використання;
• невеликі розміри, висока швидкість руху, яка становить 0,5 м/с.

Кабіна будь-якого малого вантажного ліфта може бути глухою та наскрізною. Глухі мають двері з одного боку, а наскрізні відкриваються з обох сторін. Їх можна використовувати для транспортування різних вантажів, вони відрізняються надзвичайно високою надійністю та міцністю.

У ресторані малий вантажний ліфт встановлюють з метою транспортування готових страв з кухні у зал з гостями. Важливо, щоб вони були виготовлені з якісної нержавіючої сталі. Малі вантажні ліфти використовують для швидкого транспортування середніх та легких вантажів.

За допомогою таких ліфтів можна оптимізувати роботу будь-якого підприємства, значно пришвидшується процес виконання різних підйомних операцій, суттєво полегшується процес ручної праці. Ремонтні роботи можна здійснити оперативно, вони не потребують великих капіталовкладень.

Малий вантажний ліфт можна придбати в компанії «Монітор-Україна». Пропонуємо тільки якісне підйомне устаткування. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 2 роки. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. Працюємо за повною передоплатою. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію та допоможемо зробити правильний вибір. Чекаємо на Ваші замовлення!