Елеваторне обладнання - це конструкція, яка призначена для обробки, сушіння та зберігання зернових культур. Елеватори є надзвичайно простими в експлуатації, надійні та довговічні. У складі елеваторних установок - машина для очищення зерна, устаткування для транспортування та сушіння зернових культур. Кожне фермерське господарство повинно мати сучасні елеватори, оскільки у такий спосіб можна значно підвищити ефективність роботи.

Елеватори бувають двох основних різновидів - які переміщують зерно у крутопохилому і які переміщують зерно у вертикальному напрямку.

Основні переваги елеваторних установок:

• усі операції з зерном є повністю механізованими;
• висока якість зерна навіть за невеликих трудових затрат;
• невелика площа навіть при величезних обсягах зберігання зернових культур;
• ефективна боротьба з різними шкідниками;
• мінімізація людського втручання і витрат.

Будівництво елеваторів - це надзвичайно складне завдання, у процесі виконання якого необхідний досвід і відповідні знання. Процес спорудження елеваторів охоплює кілька основних етапів, зокрема: розробку проектної документації, спорудження міцного фундаменту та монтаж готових конструкцій. Правильний монтаж елеваторного устаткування - це запорука його тривалої служби, тому в цій справі варто довіритися тільки справжнім професіоналам.

Будівництво елеваторів під ключ можна замовити в компанії «САДКО». Усі роботи здійснюємо у строго визначені строки. У нас працюють кваліфіковані та досвідчені майстри, які виконають навіть найскладніші завдання. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію. Пропонуємо гарантійне обслуговування на 1 рік. Можливі різні варіанти оплати. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань надамо вичерпну консультацію. Для постійних клієнтів діють вигідні знижки. Звертайтеся, будемо раді допомогти!