Голландська компанія «ДАФ» виготовляє вантажні автомобілі, відомі високою якістю збору та довговічністю. Ці авто вважаються одними з найбільш міцних та витривалих, але усе інколи ламається. Щоб повернути вантажівці первинну потужність та надійність, ремонтувати їх мають тільки кваліфіковані спеціалісти. Для вантажівки ДАФ ХФ 95 ремонт в умовах перевезення по неякісних дорогах, використання неправильного палива, необережності чи просто зносу деталей - поширена послуга, яка потребує досвіду та ретельності у виконанні, тому проводити її варто лише у перевірених сервісах. 

Окрім ремонту, у ПП Шевченко ви можете замовити й діагностику авто, якою б не була її мета, - профілактика чи визначення причини несправностей. Проблеми в роботі вантажівки можуть бути абсолютно різними: не працюють склоочисники, індикатори тиску повітря, не вмикається зчеплення чи коробка передач, впав тиск у паливній рампі, не горить дальнє чи ближнє світло, погано працює двигун, не горять стоп-сигнали... Часто через поїздки на ямистих дорогах з'являються проблеми з підвіскою, і її доводиться ремонтувати вже через 2-3 роки.

Без відповідного досвіду краще не намагатись полагодити автомобіль самостійно: можна не лише погіршити ситуацію, а й травмувати себе. Щоб якісно і правильно полагодити вантажівку DAF XF 95, потрібно використовувати лише оригінальні засоби та запчастини. Хоч деталі від стороннього виробника можуть коштувати менше, в разі невідповідності чи поломки, викликаної неправильним підбором запчастини, ремонт коштуватиме значно дорожче.

У ПП Шевченко ви можете скористатись не лише послугою профілактичної перевірки авто на несправність, а й ремонту в разі несправностей будь-якого рівня, навіть після серйозного ДТП. Ми використовуємо лише оригінальні запчастини, заздалегідь перевіривши їх на відсутність браку та пошкоджень, гарантуємо низькі ціни та надаємо шестимісячну гарантію на будь-які послуги. Окрім того, в разі поломок, які усунути неможливо, ми приймемо вантажівку на запчастини, а ви отримаєте вигідну грошову компенсацію.

Якщо ж ви знаєте, у чому саме полягає проблема, і хочете вирішити її самостійно, ми надамо усі необхідні запчастини за доступними цінами. В нашому асортименті ви знайдете радіатори DAF, фари, протитуманні установки, дзеркала, водяні помпи, генератори, стартери та інші важливі деталі. Ваше замовлення ми доставимо зручним для вас перевізником у будь-яку точку країни.

Щоб оформити замовлення на запчастини, діагностику чи ремонт, зателефонуйте чи напишіть нам, використовуючи форму на сайті, або завітайте в майстерню у Миргороді. Будемо раді вам допомогти!