Гранулятори - це устаткування, яке використовують для переробки сипучої сировини. Відбувається цей процес шляхом сухого пресування і продавлювання ущільненої маси через матрицю з отворами. Гранули, що утворюються в результаті, мають відповідний до розмірів отворів матриці діаметр, а їх довжина складає декілька сантиметрів. 

В аграрній сфері прес-гранулятори використовують в основному для виробництва комбінованих кормів. Такий вид їжі тварини, птахи та риби їдять краще та швидше набирають вагу. У кожній гранулі міститься велика кількість поживних речовин, вітамінів і добавок, які необхідні в їхньому раціоні. Завдяким можливості ретельно контролювати пропорції інгредієнтів раціон буде максимально збалансованим, відгодівля - ефективною, і не доведеться багато витрачати на комбікорм.

Прес гранулятор для пелет дає можливість ефективно спалювати відходи, переробляючи їх на пелети - дешеве паливо, яке потім спалюють у твердопаливних котлах. Гранулюючи тирсу, сіно, солому, макуху, лушпиння та подібні відходи, ви зекономите на паливі та підвищите рентабельність роботи підприємства.

Обираючи гранулятор, в першу чергу треба врахувати, в яких кількостях ви плануєте виготовляти пелети та з чого, щоб визначити оптимальний параметр продуктивності обладнання. Важливими характеристиками також є потужність пристрою, тип матриці, довжину шляху гранулювання та діаметр отворів. Вид матриці - вертикальна чи кільцева - підбирається відповідно до особливостей матеріалу, який буде перероблятися. Основна характеристика матриці - ступінь стиснення, що визначається відношенням діаметра отвору (фільєри) до довжини шляху гранулювання. Надто високий ступінь стиснення понижує продуктивність роботи, витрачає багато енергії, сильно навантажує пристрій. Якщо ж значення цього параметра надто низьке, гранули можуть вийти надто крихкими через недостатній рівень тиску.

Звернути увагу варто й на те, як фільєри відшліфовані. З гладкими фільєрами можна виготовити набагато більше якісної продукції за короткий термін. Абразивні матеріали пошкоджують матрицю, залишають на ній подряпини та пощерблення, тому цей елемент гранулятора також вважається витратним.

Правильно підібрати прес-гранулятор вам допоможуть у приватному підприємстві "Кийко". У нас ви знайдете 12 видів різноманітного обладнання для сільськогосподарських робіт за доступними цінами. Ми здійснюємо доставку по всій Україні поштовими сервісами Нова Пошта та ІнТайм, а оплатити покупку ви можете як при замовленні, так і після отримання. На всі товари ми надаємо гарантію на 6 місяців, за якою замінимо браковані чи несправні запчастини безкоштовно. Оформіть замовлення, скориставшись формою на сайті, або зателефонуйте нам. Дякуємо, що обираєте ПП "Кийко"!