Виготовляючи комбікорм для тварин із зернових та бобових культур з використанням екструдера, ви не лише працюватимете результативніше, а й вироблятимете високоякісний продукт з великим вмістом поживних речовин. Екструдер для зерна переробляє ядра пшениці, пшона, жита, кукурудзи, ячменю і не вимагає попереднього запарювання сировини.

Види цього обладнання визначають, орієнтуючись на метод подрібнення. Екструзія може бути сухою або з використанням пари. Проводиться подрібнення в декілька етапів:

• зерно очищають від металевих домішок магнітом, після чого розмішують та стискають під впливом температури, що поступово безперервно зростає;
• далі сировину обробляють під високим рівнем тиску;
• для того щоб корм був більш поживним, зерно доводять до набухання.

Використання пари дає можливість збільшити продуктивність роботи верстата та скоротити ступінь зношуваності механізму.

Щоправда, багато експертів схиляються до думки, що сухе подрібнення - більш вигідний варіант з однієї простої причини: впродовж кількох секунд таке обладнання практично одночасно подрібнює зерно, знищує шкідливі мікроогранізми, грибок, цвіль, обробляє зерно термічно та розпушує його, осушує готовий продукт від зайвої вологи. Що ж до способу живлення екструдера, то він може працювати як на бензиновому, так і на електричному двигуні. Щоб визначитися з тим, який мотор краще вибрати, варто прорахувати можливі витрати, яких вимагатиме використання пристрою.

Використання екструдера допомагає виробляти якісний і корисний комбікорм, який легко засвоюватиметься тваринами і буде повністю позбавлений шкідливих речовин.

Щоб експлуатація такого обладнання була не лише продуктивною, а й вигідною, дуже важливо зробити правильний вибір. У цьому вам з радістю допоможуть працівники ПП «Кийко». Ми надамо консультації по каталогу, відповімо на всі ваші запитання та порадимо, який екструдер найкраще підійде для досягнення ваших цілей.

Окрім екструдерів, у нашому приватному підприємстві ви знайдете ще 11 видів сільськогосподарського устаткування за доступними цінами. Купуючи обладнання у нас, ви отримаєте гарантію на півроку, протягом яких ми забезпечимо безкоштовний ремонт та заміну запчастин у випадку браку чи несправностей.

Доставка здійснюється по всій Україні «Новою Поштою» або сервісом «ІнТайм», а оплатити товар можна як оформляючи замовлення, так і накладним платежем. Щоб здійснити покупку оптом чи вроздріб, виберіть потрібний товар та залишіть повідомлення через форму на сайті або зателефонуйте нам.

Сподіваємось на співпрацю!