Клейкі тефлонові стрічки виготовляються зі скловолокна із тефлоновим покриттям та застосовуються як захисний матеріал від налипання полімерів на робочі деталі машин та механізми. Їх також використовують для ламінування, зварювання конструкційних полімерів, зварювання тонких пакувальних плівок на основі ПОФ та ПВХ, ущільнення пласких поверхонь (наприклад, фланцевих з’єднань). У використанні стрічка тефлонова досить зручна завдяки таким характеристикам:

• високий рівень зносостійкості та міцності, завдяки чому розірвати таку річ дуже важко;
• широкий діапазон температур: стрічка добре виконує свої функції за температури від -170 до +260 °C (а деякі моделі можна використовувати при ще ширшому діапазоні) та короткочасно витримує навіть температуру значенням до 300 градусів;
• хімічна інертність, що допускає контакт із харчовими продуктами, та стійкість до хімічних середовищ;
• низький коефіцієнт тертя, доступність моделей із діелектричним та антистатичним покриттям.

Тефлонові тканини застосовують і для покриття контактних вузлів, що нагріваються в процесі виготовлення пакетів, для виробництва термостійких транспортерних та конвеєрних стрічок, для полімерних плівок у зварювальних машинах та як ізолюючий термостійкий матеріал. Також їх використовують в обладнанні для виготовлення металопластикових вікон. 

У TUBES International ви можете придбати тефлонову стрічку для ущільнення фланцевих з’єднань, які також можете купити у нас, за доступною ціною. Ми співпрацюємо з відомими іноземними виробниками, а якість наявного у нас обладнання підтверджена відповідними сертифікатами. Ми працюємо на європейському ринку в Литві, Словаччині, Польщі та Чехії з 1993 року, а в Україні — з 2005. Такий тривалий досвід дав нам можливість не лише знайти найнадійніших постачальників товару, а й максимально удосконалити сервіс. Наші висококваліфіковані спеціалісти допоможуть за потреби підібрати та змонтувати необхідне вам устаткування, дадуть відповідь на усі ваші запитання.

Щоб оформити замовлення, напишіть нам, використовуючи форму на сайті, або зателефонуйте за номером, вказаним у розділі «Контакти». Ми працюємо за перерахунком, тому обов’язково обговоримо з вами умови співпраці, щоб зробити їх зручними та вигідними для обох сторін. Чекаємо на вас!