Маслобензостійкі рукави, або гумові промислові шланги МБС, — це еластичні трубопроводи, що використовуються для всмоктування, добування та переміщення нафти та нафтопродуктів. Призначені вони і для бензину для літаків та автомобілів, реактивного або дизельного палива, паливних матеріалів, антифризів, гальмівних, опалювальних та технічних рідин, мінеральних масел. Застосовувати маслобензостійкий шланг можна за температури від -40 до +80 °С. Легкість та практичність в експлуатації шлангів МБС забезпечується такими характеристиками:

• високий рівень стійкості до впливу атмосфери, дії агресивних середовищ та робочих матеріалів, ударів та вібрації;
• надзвичайна еластичність та стійкість до деформації навіть після тривалого використання;
• зручний монтаж та легкість у використанні.

Щоб забезпечити високі показники міцності, ці гумові шланги армують металевими спіралями або нитяними шарами текстилю. Однак головним матеріалом, звісно, залишається маслобензостійка вулканізована гума, що має тканинну вставку для мінімізації перегріву.

На перший погляд проста конструкція насправді дуже добре продумана. Перший елемент — це чорний шар NBR всередині, що має гладку поверхню та добре проводить електрострум. Другий шар вже зовнішній. Він теж чорний та гладенький, але це вже не NBR, а CR/SBR. Він забезпечує високу зносостійкість, відсутність реакції на дії масел та атмосферних впливів. Третій шар посилює ці характеристики та додає виробу міцності.

Ці всі особливості пояснюють, чому маслобензостійкі шланги так широко використовуються в автомобільній, авіаційній, нафтохімічній галузях, а також на АЗС, у бензовозах, танкерах, що перевозять нафту. Їх також дедалі частіше використовують в устаткуванні для нарізання: наприклад, як засіб подачі рідкого палива в керосинорізах.

Щоб купити якісний маслобензостійкий рукав від надійних іноземних виробників, звертайтесь до TUBES International. Ми працюємо на європейському ринку в Литві, Польщі, Словаччині та Чехії з 1993 року, а з 2005 року — і в Україні. За цей час ми почали співпрацювати з багатьма провідними іноземними виробниками гідравлічного обладнання, надійність та відповідність найвищим вимогам якого підтверджують сертифікати Системи контролю якості.

Щоб здійснити покупку, виберіть необхідний товар на сайті та напишіть нам, використовуючи форму на сайті, або зателефонуйте за номером, вказаним у розділі «Контакти». Ми працюємо за перерахунком, тому обов’язково обговоримо з вами усі деталі співпраці. За потреби наші консультанти допоможуть підібрати потрібне вам обладнання та дадуть відповідь на будь-які питання.

Дякуємо, що вибираєте TUBES International!