Рукав, або шланг, для подачі бетону використовують у будівельній індустрії та суміжних галузях. Такі вироби часто можна побачити на бетоновозах при подачі будівельних розчинів, цементу на будівництвах. Робоча трубка такого шлангу має маркування SBR / NR / BR, чорний колір та гладка на дотик. Вона покрита антистатиком та надзвичайно стійка до зношування та деформації, армована еластичними кордами. Шланг також має один або декілька шарів ниткових текстильних навивок, дротяну спіраль для запобігання злипанню стінок під час роботи в режимі всмоктування. Рукав для подачі бетону переносить температури від -35 до +80 °С.

Використовують гумовий рукав для подачі абразивних матеріалів, цементу, піску, штукатурного розчину, щебеню та інших матеріалів під тиском до 40 бар. Завдяки своїй конструкції таке обладнання має високу якість та не пошкоджується при експлуатації, має тривалий термін служби. Так, внутрішній шар рукава — це зносостійка гума SBR, що надзвичайно стійка до морозів, тепла та інших погодних умов, кислот та лугів. Такі шланги також доволі легкі, мають стінки товщиною 4,2 мм, що дозволяє більш точно направляти бетон у потрібне місце.

Якщо ви бажаєте придбати шланг для подачі бетону від перевірених європейських виробників, TUBES International — саме той магазин, що ви шукали! Наше підприємство має тривалий досвід роботи у країнах Європи (Литва, Польща, Чехія, Словаччина) — з 1993 року, а у 2005 відкрився наш філіал в Україні. Ми співпрацюємо з надійними іноземними фірмами, уся продукція яких сертифікована Системою контролю якості.

Щоб оформити купівлю гідравлічного устаткування в ТУБЕС Інтернешнл, зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті в розділі «Контакти», або залиште повідомлення через форму онлайн, а наш працівник зв’яжеться з вами найближчим часом, щоб обговорити деталі вашого замовлення та умови співпраці за перерахунком. За потреби ми надамо усі потрібні документи та сертифікати. Якщо ж ви не впевнені, яке саме обладнання вам потрібне, наші консультанти будуть раді допомогти визначитися з вибором та відповісти на усі ваші питання.

Чекаємо на вас!