Кур’єрські пакети – спеціальна полімерна гнучка упаковка, що використовується для пересилки різноманітних товарів мережею поштового зв’язку. Logogroup займається виробництвом упаковки під замовлення, тому на весь асортимент, зокрема і на кур’єрський пакет, можна нанести логотип чи іншу рекламну інформацію.

На сьогодні не тільки кожна поштова компанія користується такою упаковкою, а ще й велика кількість підприємств, що займаються торгівлею широкого спектру товарів. Індустрія краси, сфера взуття та одягу, канцелярія чи сувеніри – все це лише маленький відсоток від загальної кількості усього різноманіття наших клієнтів. Проте таке рішення цілком зумовлено рядом переваг.

Переваги кур’єрського пакета:

1. Захист вмісту пакета від несанкціонованого доступу.
2. Створення бар’єру, стійкого до газів, вологи, проколів та іншого руйнування.
3. Швидке та просте запечатування.
4, Непрозорий внутрішній шар, що забезпечить конфіденційність упакованого товару.
5. Неможливість підробити вміст пакета.

Фірмова упаковка надзвичайно важлива в будь-якій сфері бізнесу та є невід’ємною частиною формування впізнаваності компанії на ринку. Порадуйте своїх клієнтів та переконайтеся, що їм дуже сподобається отримувати свої товари у красивих брендованих пакетах з логотипом.

Поліетиленовий пакет для документів, малих та середньогабаритних товарів з клейкою стрічкою на клапані. Забезпечує захист кореспонденції від вологи, бруду та пилу, захист від несанкціонованого доступу (деформація клапана після відкриття). Logogroup також пропонує додаткову опцію товару – кишеня для супровідних документів.

Вся сировина, що використовується для виробництва пакетів з логотипом та іншої гнучкої упаковки, – високої якості та відповідає усім нормам, встановленим законодавством. Процес виробництва пакетів відбувається під кваліфікованим керівництвом досвідчених фахівців компанії.

Клієнти Logogroup завжди високо оцінюють якість упаковки, її стійкість до впливу зовнішніх факторів та унікальний дизайн.

Logoroup старається зробити свої товари доступними та пропонує дуже привабливу оптову ціну. Вартість кур’єрського пакета, як і пакета «майка» чи іншої упаковки, представленої в каталозі на сайті, залежатиме від тиражу, кількості кольорів та наявності додаткових опцій.