Металеві стелажі є надзвичайно затребуваними. Їх активно використовують у офісах, складських приміщеннях, бібліотеках та магазинах. Логічно, що виникає питання: чому саме металеві?

Висока популярність металевих стелажів зумовлена універсальністю їхньої конструкції. Також додатковими перевагами є:

• можливість легко регулювати висоту полиць;
• різні варіанти конструкцій;
• займають відносно невелику робочу площу;
• висока практичність, відмінний доступ до товарів;
• надійність та стійкість навіть до різних механічних та фізичних впливів;
• повна відповідність стандартам екологічної та пожежної безпеки;
• можна використовувати у різних приміщеннях.

Полички стелажів виготовляють з різних матеріалів (проте як основу використовують стандартний металевий профіль), зокрема алюміній — це легкий та стійкий до розвитку корозійних процесів метаріал, а ось сталь — набагато важчий та витриваліший матеріал. Стелажі покривають порошковою фарбою.

Стелажі відрізняються високою міцністю, оскільки їх виготовляють згідно з розрахованими схемами, також вони проходять випробування на вантажопідйомність. Стелажі є мобільними, адже їх можна легко розібрати та заново зібрати. Їх активно використовують навіть у домашніх умовах, бо це надзвичайно зручно, коли усі необхідні речі завжди під рукою.

Поличні металеві стелажі найкращої якості можна придбати в компанії «Енергоресурс плюс». Для виробництва використовуємо тільки якісну сталь. Матеріали ретельно вибирають та перевіряють. Наші стелажі можуть витримувати досить великі навантаження, є практичними та мають відмінний зовнішній вигляд. До того ж вони є стійкими до розвитку корозійних процесів завдяки якісному покриттю, тому їх можна використовувати навіть у вологих та холодних приміщеннях.

Надаємо гарантійне обслуговування на 1 рік. Доставка по всій Україні. Виконуємо роздрібні та оптові замовлення та забезпечуємо їх оперативне виконання. За умови замовлення на понад 20 000 гривень доставка по Києву безкоштовна. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними номерами, обов’язково відповімо на усі запитання. Оплата виключно безготівковим способом. Будемо раді нашій співпраці!