Виділяють велику кількість різних піногасників, зокрема їх поділяють на піногасники без вмісту силікону та з вмістом цієї речовини. Основне призначення силіконового піногасника — усунення піни, його активно використовують для усунення шкідливих пінопластів, швидкого піногасіння під час текстильно-допоміжних процесів. Крім того, його застосовують для введення у рецептуру мастильно-охолоджувальних рідин, які виготовлені на основі мінеральних масел.

Силіконовий піногасник виготовляють методом механічного емульгування води, емульгатора, силіконового мастила та водовідштовхувальних засобів. Характерним для нього є надзвичайно висока поверхнева активність та потужність, також можна зауважити низький рівень дозування. Він не змішується з органічними речовинами та водою, йому властива відмінна термостійкість, тож може використовуватися у надзвичайно широкому діапазоні температур. Через надвисокий вміст емульгатора його набагато легше дозувати завдяки низькій в’язкості. Силіконовий піногасник характеризується відмінною стійкістю до кислот та лугів, демонструє високу ефективність у системах з надзвичайно високими показниками ПАР. Його можна використовувати у різних сферах, адже визначальне значення має рН.

Кількість введення піногасника залежить від бажаного рівня контролю за інтенсивністю піноутворення, проте норма становить від 0,1 до 2 %. За умови інтенсивного піноутворення піногасник необхідно вводити лише у розведеному вигляді.

Основними перевагами силіконових піногасників є:

• відмінна потужність, тому потрібне невелике дозування;
• невисокий поверхневий натяг;
• відмінний баланс з поверхнею;
• не впливає на основну природу системи;
• хороша дифузія;
• високі показники безпеки.

Зберігати піногасник варто за оптимальної температури. За таких умов фізико-хімічні властивості піногасника зберігаються, тож термін його придатності може бути збільшено.

Піногасник силіконовий відмінної якості можна придбати у компанії «Діол». У каталозі представлений великий вибір якісних хімічних речовин. Здійснюємо доставку замовлень по всій Україні. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактним номером. Чекаємо на Ваші замовлення!