Щоб ванна кімната виглядала гарно та презентабельно, а інтер’єр не погіршував зяючий пролом під ванною, використовують спеціальні екрани. Вони не лише чудово вписуються в будь-який інтер’єр завдяки різноманітності наявних варіантів дизайну, а й можуть бути досить функціональними. Це насамперед залежить від виду екрана.

Розсувні конструкції — напевно, найбільш зручні у використанні, тому й надзвичайно популярні. По суті це жорстка рамка з розсувними дверцятами-пластинами. Для малогабаритних приміщень це доволі непоганий варіант, адже різні баночки, пляшки та упаковки порошку можна зберігати під ванною. Вибираючи такий варіант, зверніть увагу на те, наскільки надійною виглядає конструкція: більшість таких екранів досить швидко потребують заміни пластин, та й може легко пошкодитись випадковим дотиком руки чи ноги.

Знімні конструкції, що не розсуваються, завдяки різноманітності форм можуть використовуватись у будь-якому приміщенні і під будь-яку ванну (зазвичай акрилову). Вони в рази міцніші, ніж розсувні, але зберігати під ними щось буде неможливо: такі вироби не призначені для постійного відкривання. 

Стаціонарні екрани під ванну виготовляються на замовлення і можуть мати частковий чи повний доступ. Відкриваються вони по-різному: у деяких варіантів просто відчиняються дверцята, в інших — піднімаються стулки, як у відкидного стола. Повний доступ передбачає постійне використання, частковий призначений лише для доступу комунікаційних пристроїв за потреби.

Висота екранів може становити 50 чи 60 см, а от ширина — від 150 до 180 см. Доступні варіації габаритів залежать від матеріалу, з якого зроблений екран: найбільше різноманіття пропонують виробники екранів з пластику.

Вибираючи такий виріб, враховуйте розміри ванни, потрібний рівень фунцкіональності і, звісно ж, матеріал: пластик, акрил, алюміній. В каталогах можна знайти й екрани з МДФ, але він не зовсім добре підходить для використання у кімнатах з високою вологістю, швидко псується.

Якщо у вас виникли питання щодо екранів і ви не знаєте, яку конструкцію вибрати, ми будемо раді допомогти! У нашому інтернет-магазині ви зможете не лише купити екран під ванну за вигідною ціною, а й отримати вичерпні поради та відповіді на будь-які запитання від наших консультантів. Щоб оформити замовлення, залиште повідомлення на сайті або зателефонуйте нам. Ми доставимо вашу покупку у будь-яке місто України, а за потреби надамо сертифікати якості, які підтверджують надійність та безпечність усієї нашої продукції.

Дякуємо, що вибираєте нас!