Гідромасажна душова панель — це і звичайний ручний душ, і пристрій для гідромасажу. Цим пристроєм є спеціальна панель з форсунками, які горизонтально направляють струмені води. Використовують її не лише для простого видалення бруду, що накопичився за день. Водний масаж — надзвичайно корисний процес, що не лише позитивно впливає на здоров’я, а й ефективно розслабляє. Що більше у пристрої форсунок, то кращими будуть і відчуття, і результат. Форсунки можуть бути як стаціонарними, так і поворотними.

Окрім основного модуля з елементами управління і лійки зі шлангом, ви можете знайти у каталогах моделі з насадкою для «тропічного» душу, поличками для шампуню й інших аксесуарів, підсвічуванням і навіть пультом дистанційного керування. Нормально працювати панель може, лише якщо тиск водопровідної системи становить не менше 2-5 атмосфер — вбудованого насоса пристрій не має.

Гідромасажні панелі можуть керуватися двома способами:

• механічне керування здійснюється з використанням важелів та вентилів; воно доволі просте та не передбачає додаткових функцій, має низьку точність регулювання, але надійне, а моделі з таким видом керування коштують недорого;

• управління з використанням електронних схем високоточне та підтримує додаткові функції, але монтувати такі пристрої складніше; ще один мінус — висока ціна.

Вибираючи таке устаткування, зверніть увагу на кількість режимів. Що більше їх, то легше ви зможете налаштувати оптимальний режим гідромасажу: тонізуючий, розслаблюючий, лікувальний, профілактичний. Щоправда, і ціна панелі зросте, але якщо у вас є можливість витратити трішки більше — повірте, воно того варте.

Врахуйте також, що гідромасажна панель не підійде для використання у приміщеннях з бойлером — для встановлення потрібно підключатися до міської системи гарячого водопостачання або ж використовувати потужний проточний водонагрівач.

Якщо ви вирішили придбати гідромасажну панель, але не знаєте, як правильно її вибрати, звертайтеся до нас! Консультанти нашого магазину сантехніки та аксесуарів з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір, проконсультують вас з будь-яких питань. Якщо ж ви таки знаєте, що вам потрібно, — телефонуйте за номером, вказаним у розділі «Контакти», або пишіть нам через форму на сайті, щоб оформити замовлення. Ми здійснюємо доставку по всій території України. Вся наша продукція виготовлена провідними українськими та іноземними виробниками, а її якість підтверджена сертифікатами, які ми обов’язково надамо за вашим проханням.

Дякуємо за довіру!