Ендоскопічні освітлювачі використовують як джерело світла для різних медичних приладів. У такий спосіб можна забезпечити максимально однорідне освітлення операційного поля, також виключається ймовірність перегріву тканин.

Виділяють кілька різновидів ендоскопічних освітлювачів, зокрема ксенонові, галогенні, світлодіодні. Світлодіодні освітлювачі мають високі технічні характеристики та не поступаються ксеноновим. Крім того, термін служби таких освітлювачів набагато більший, ніж ксенонових.

Ендоскопічний освітлювач дозволяє забезпечити необхідний рівень освітлення у робочій зоні ендоскопічного інструменту. Можна легко регулювати яскравість освітлення, що надзвичайно зручно для проведення діагностики та хірургічного втручання під час операцій.

Освітлювач має малу вагу і надзвичайно потужний світлодіод (3 W), який працює від акумулятора, ємність якого становить 4200 mAh. У такий спосіб забезпечується надзвичайно тривалий термін роботи — близько 5 годин. Середній термін освітлення — 30 000 годин. Відсутність потреби в дорогому світловолоконному кабелі зумовлює невисоку вартість освітлювача.

Основні переваги цих освітлювачів;

• тривалий термін служби;
• відмінний світловий потік та щільність;
• низький рівень нагріву;
• відсутнє будь-яке спотворення кольорів;
• джерело світла розміщене надзвичайно близько до світлоприйомного елементу ендоскопічного інструменту, тому не потрібно використовувати світловолоконний кабель, а отже, значно знижується кількість втрат світла, підвищується надійність та довговічність освітлювача.

Придбати освітлювач ендоскопічний можна в компанії «Ганімед». Також надаємо послуги з ремонту медичних інструментів. Відмінну якість гарантуємо. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 3 роки. Швидка доставка по всій Україні та за кордон за кошт компанії. За потреби обов’язково надамо вичерпну та повноцінну консультацію, відповімо на усі запитання. Оплата виключно безготівковим способом. Чекаємо на Ваші замовлення!