Бажаєте отримувати щедрий урожай та надзвичайно смачні, соковиті та великі ягоди навіть за мінімального догляду? Вибирайте сорт малини Атлант!

Ягоди цього сорту є досить великими, мають яскравий колір, конічну форму та надзвичайно щільну структуру. Їх м’якоть надзвичайно соковита та ніжна, є невеликі кісточки. Навіть за несприятливих погодних умов ягоди не втрачають колір та смак. Цією малиною можна смакувати у свіжому вигляді або використовувати для переробки.

Пишні пагони цієї малини схиляються донизу, проте відмінно балансують за рахунок бічних гілочок, тому малина навіть без підв'язування не торкається землі. Шипи здебільшого розташовані в нижній частині куща. Цей сорт малини зовсім не хворіє та не вимерзає, але навіть попри те, що вона є досить стійкою до різних хвороб та шкідників, у випадку засухи ягоди будуть невеликими та несоковитими. Пагони на зиму необхідно зрізати — це найкращий спосіб для боротьби з різними шкідниками та хворобами — і уже навесні з коренів виростуть здорові нові пагони.

Висаджувати цю малину можна восени та навесні. Варто дотримуватися певної дистанції — близько 1 м між корінням та 2-3 м між рядами. За умови посадки у захищеному від вітру місці не потрібно встановлювати додаткові опори. Ягоди починають дозрівати у другій половині серпня, плодоношення досить тривале — аж до заморозків.

Основні якості, за які фермери полюбили цей сорт малини:

• надзвичайно високі показники врожайності — для однієї сім’ї буде достатньо 4-5 кущів;
• відмінна щільність ягід, що важливо для їх транспортування;
• красивий зовнішній вигляд та яскраво виражений малиновий смак;
• не пускає занадто багато нових пагонів, що значно полегшує догляд;
• ягоди зав’язуються не лише на верхушках, але й по всій довжині стебла.

Малина Атлант представлена у каталозі компанії «Агросвіт». Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. Максимально швидка доставка по всій території України. Оплату можна здійснити будь-яким зручним способом. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію та допоможемо зробити правильний вибір. Будемо раді нашій співпраці!