Підвищена концентрація заліза у водопровідній воді не є смертельно небезпечною для вашого здоров’я, але нашкодити йому все ж може. Та і пити таку воду, готувати з нею страви та навіть прати одяг чи приймати душ мало кому захочеться. Щоб очистити її від іржі, використовують спеціальне обладнання для знезалізнення води.

Відрізнити «іржаву» воду від звичайної легко: вона має жовтуватий колір та (якщо ви, звісно, наважитесь куштувати її) присмак металу. На одязі чи поверхні умивальника вона залишить коричневі сліди. Перша причина підвищеної концентрації заліза у воді — це джерела водопостачання. Так, навіть та, що тече зі свердловин, може бути аж надто багата на ферум, якщо його багато в тій місцевості. Часто також це може бути іржа зі старих труб чи навіть залізисті бактерії, якими ці труби буквально обростають за відсутності регулярного очищення.

Хоч саме залізо і не шкодить організму загалом, велика його кількість може порушити роботу печінки, накопичуючись у ній. Це може спричинити інші неприємні наслідки.

Знезалізнювати воду потрібно і при використанні її у пральних машинах, бойлерах, посудомийках не лише через ризик для здоров’я. Осідання великих концентрацій заліза на трубах значно скоротить час можливої ескплуатації приладів та спровокує часті поломки.

Найраціональніше рішення в такому випадку — купити спеціальні прилади для нейтралізації домішків заліза від перевіреного виробника. Таке обладнання надійно захистить від наслідків надмірної концентрації металу у воді не лише ваше здоров’я, а й побутову техніку. Вигода використання його очевидна: на лікування та заміну техніки доведеться витратити набагато більше.

Приватне підприємство «Бортек» пропонує надійне устаткування для нейтралізації заліза за доступною ціною. Наш досвід з 1994 року допоміг розробити максимально якісні прилади, щоб ви могли без будь-яких ризиків та побоювань насолоджуватись чистою водичкою. Ми надамо вам 12 місяців гарантії, протягом яких безкоштовно замінимо чи відремонтуємо деталі у випадку їх поломки чи несправностей. Ви зможете забрати свою покупку у відділенні «Нової Пошти», «Делівері» чи іншого поштового сервісу або ж на нашому складі.

Оформіть своє замовлення на нашому сайті, залишивши повідомлення через спеціальну форму після додавання потрібного товару в корзину, або зателефонувавши нам за номером, вказаним у розділі «Контакти». Ми відповімо на всі ваші запитання та за потреби допоможемо вибрати прилад, що найкраще підійде для вас. Дякуємо за довіру!