Щороку ринок будівельних матеріалів поповнюється новими та дедалі якіснішими товарами. Також значно покращується якість вже наявних матеріалів.

Нержавіючий лист належить до найбільш універсальних матеріалів, які вигідно вирізняються з-поміж інших. Це надзвичайно якісне та міцне покриття, яке характеризується високою стійкістю до різних атмосферних явищ, тому може активно використовуватися довгий час. Їх широко застосовують у різних сферах. Нержавіючі листи часто використовують для спорудження церковних куполів та даху будівель. Вони можуть бути виготовлені в різних кольорах завдяки нітрид титановому напиленню, і ваша будівля матиме дуже красивий вигляд. Надзвичайно високу популярність мають нержавіючі листи AISI завдяки своїм чудовим експлуатаційним характеристикам.

Листова нержавіюча сталь якнайкраще витримує багаторазові вигини без жодних відшарувань покриття. Саме тому її використовують як покрівельний та облицювальний матеріал. Нітрид титанове напилення має однорідний колір та поверхню по всій поверхні. Відмінний вигляд зберігається протягом тривалого часу.

Основними перевагами використання нержавіючої листової сталі є:

• тривалий термін експлуатації;
• високі показники еластичності;
• відмінний зовнішній вигляд;
• стійкість до розвитку різних корозійних явищ, значних перепадів температур та навіть хімічних впливів;
• відмінна якість усіх готових виробів;
• відносно невелика вага, що надзвичайно зручно у процесі будівництва.

Попри досить високий попит та зростаючі вимоги споживачів, перевірених виробників високоякісної сталі є не так вже і багато. Вам потрібно довіряти тільки найкращим виробникам, наприклад ТОВ НВФ Покров. Саме у нас можна замовити якісне напилення нітрид титаном на листи нержавіючої сталі. Також надаємо гарантійне обслуговування терміном на 50 років. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні, а також за кордон. За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію та відповімо на усі запитання. У наявності усі необхідні сертифікати якості. Чекаємо на Ваші замовлення!