Коли вантажний автомобіль із причепом чи напівпричепом потрапляє в аварію, часто йому після цього потрібен ремонт не лише кабіни, а й несучих конструкцій та рам причепа. Так, найпоширеніші поломки - це саме перекоси та деформації рами, порушення клепаних з'єднань, тріщини на поздовжніх і поперечних балках. У таких випадках оптимальним рішенням стане ремонт автопричепів, проводити який повинен лише кваліфікований спеціаліст.

Насамперед, розібравши раму, потрібно ретельно протестувати всі поломки та провести ремонт усіх деталей, які цього потребують, або ж замінити їх на нові. Якщо ж зламалися поздовжні балки, одна з них замінюється, а інша ремонтується шляхом приварювання накладного елемента і зміцнення клепаного термічного шва. Якщо ж на балці є більш ніж одна тріщина, вона теж повинна бути замінена. У разі деформування поздовжніх та поперечних балок вони підлягають холодній правці з використанням різних пресів та інших пристроїв.

У приватному підприємстві «Шевченко» ви можете скористатись послугою ремонту причепів за доступною ціною, яку надають лише висококваліфіковані автомеханіки з великим досвідом. Ми використовуємо лише оригінальні вживані запчастини, зняті з розбитих автівок та причепів і ретельно перевірені на відсутність будь-якого браку чи деформацій. Ми надаємо гарантію на півроку і протягом цього часу безкоштовно замінимо поставлені нами деталі у випадку їх несправності.

Окрім того, ми продаємо запчастини вроздріб та оптом, при покупці яких ви теж отримаєте гарантію якості на 6 місяців. Ми здійснюємо доставку по всій території України будь-яким зручним для вас перевізником, і спосіб оплати ви теж вибираєте самі: безготівковий до відправки чи накладний платіж при отриманні. При оптовому замовленні ви отримаєте знижку, і що більше запчастин ви придбаєте, то більше зекономите!

Щоб оформити купівлю деталей для самостійного ремонту автомобільного причепа, зателефонуйте нам за номером, вказаним у розділі контактів, чи залиште свій номер на сайті, і ми зв'яжемось із вами найближчим часом.

Щоб віддати причіп нам на ремонт, завітайте до нашої майстерні у Миргороді, точну адресу якої ви теж знайдете у розділі «Контакти». Чекаємо на вас!