Конвеєрні стрічки істотно полегшують процес транспортування різних матеріалів. Стрічки можуть бути гладенькими або рифленими. У випадку потреби замінити гладку стрічку на рифлену ця операція є досить простою.

Конвеєрні стрічки з гладкою несучою поверхністю використовують для транспортування неупакованого та упакованого вантажу в горизонтальній площині. Тоді максимальний ефективний кут нахилу становить близько 22 градусів. Шевронні стрічки мають значно більший кут нахилу, тому їх використовують саме для транспортування під великим кутом нахилу. Спеціальні ребра відмінно утримують будь-які вантажі. Також вони можуть бути відкритими та закритими.

Ця стрічка дозволяє підвищити ефективність роботи, можна суттєво зменшити кількість енерговитрат, використовується значно менша виробнича площа. У випадку необхідності заміни гладкої стрічки на шевронну не потрібно перероблювати конвеєр, необхідно здійснити заміну скребків для очищення.

Для виробництва шевронної транспортерної стрічки використовують металевий торс або спеціальну синтетичну тканину, яка виступає армуючим елементом. Саме від використовуваного матеріалу залежать експлуатаційні якості. Стрічка з металевим торсом є дуже міцнішою, а гумотканинні є еластичними та гнучкими.

Шевронна стрічка має такі особливості:

• суттєва продуктивність;
• високі показники гнучкості;
• відмінна стійкість до різних пошкоджень;
• ефективне використання у важких умовах експлуатації;
• стикування можна здійснювати різними методами.

Вибираючи шевронну стрічку, варто врахувати, для яких матеріалів вона використовується. Ширину конвеєрної стрічки треба вибирати під розміри наявного устаткування. Крім того, не існує єдиного стандарту щодо малюнка профілю, який виступає над робочою поверхнею.

Шевронна конвеєрна стрічка відмінної якості представлена у каталозі компанії «Лента Плюс». Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Маємо великий вибір якісних транспортерних стрічок. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно надамо вичерпну консультацію. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. Чекаємо на Ваші замовлення!