Практично кожна людина за своє життя стикалася з будівництвом. У процесі проектуванні різних конструкцій, необхідно визначити відповідні характеристики бетону: клас міцності, марку водонепроникності та морозостійкості. Тому можна обрати відповідну марку, яка відповідатиме майбутнім експлуатаційним умовам.

Сьогодні бетон тривалий час користується надзвичайною популярністю серед різних будівельних матеріалів. Саме міцність є одним з основних показників бетону. Найбільш поширеними марками є М100-М500. Бетон поділяють на наступні різновиди:

- важкий бетон, виготовлений на основі цементу та щільні заповнювачі марки М50-М800;

- легкі з пористими заповнювачі — М50-М450;

- бетон комірчастий, який належить до найбільш легких сумішей.

Різниця міцності різних марок бетону забезпечується різним складом, зокрема пропорціями піску, щебню та цементу. Більша щільність забезпечується більшою часткою цементу.

Важливою характеристикою бетону є однорідності, що відповідну впливає на рівень міцності. Основними факторами, які впливають на міцність бетону є:

- якість використовуваного цементу та заповнювачів;

- дотримання встановленого дозування різних компонентів;

- важливо, щоб у процесі виробництва бетону було дотримано чіткої технології.

Вкрай необхідно, щоб бетон витримував різні погодні умови, зокрема був стійким до морозів. Морозостійкість це здатність матеріалу зберігати фізико-механічні якості навіть у випадку багаторазового замерзання та відтавання.

Водонепроникність це ще одна важлива характеристика бетону. Тобто його здатність не пропускати воду, яка подається під тиском. Компанія Інтертрейд пропонує різні марки бетону, які ідеальні для створення різних фундаментів, колон, чаш басейнів, армованих плит. Бетон це один з найбільш функціональних будівельних матеріалів та належить до відносно бюджетного ціного сегменту. Вироби з бетону відрізняються надзвичайно міцною структурою, які стійка до різних деформацій.

Товарний бетон найкращої якості можна у нашій компанії Інтертрейд. Пропонуємо великий вибір різноманітних будівельних матеріалів. Приймаємо замовлення з Рівненської, Волинської, Львівської та Тернопільської областей. Дізнатися більш детальнішу інформацію можна за контактними телефонами, обов’язково надамо вичерпну консультацію. Маємо усі необхідні сертифікати якості. Чекаємо на Ваші замовлення!