Стенди для діагностики стартерів та генераторів — надійні помічники у ретельній діагностиці та зручному проведенні якісного ремонту. Вони дають можливість оцінити технічний стан генераторів та стартерів вантажних та легкових автомобілів, дозволяють визначити причину можливих поломок та провести контрольний тест після закінчення ремонту. У компанії Rest Avto ви можете придбати стенд для діагностики генераторів і стартерів фірми MSG моделей MS 004 COM та MS002 COM.

Стенд MS002 COM призначений для діагностики 12/24-вольтових генераторів з навантаженням до 200 А та 100 А відповідно, стартерів до 6 кВт (в режимі холостого ходу) та усіх сучасних типів реле-регуляторів (знятих з генератора) із зазначенням помилок в протоколах COM. Він надзвичайно зручний та простий у використанні, дозволяє точно та швидко визначати робочі параметри. Його можна легко прикріпити без додаткових інструментів.

Своєю чергою MS004 COM дозволяє оцінити технічний стан генераторів з можливістю навантаження (до 100 А для 12 В та до 50 А для 24 В), стартерів 12 В / 24 В при потужності до 4 кВт та усіх сучасних типів реле-регуляторів. Параметри стенду дозволяють виявити 99 % усіх можливих несправностей генераторів.

Обладнання дозволяє проводити діагностику усіх сучасних типів реле-регуляторів, плавно регулювати оберти генератора та струм навантаження. Вбудований електронний захист охороняє електронні компоненти стенду від пошкоджень у разі неправильного підключення агрегату, а для полегшення періодичного обслуговування стенду на панелі керування вбудована мембранна клавіатура.

У нас ви можете купити нові та реставровані стенди для діагностики оптом та вроздріб за доступною ціною. Ви отримаєте від 6 до 12 місяців гарантійного терміну, протягом якого ми замінимо чи відремонтуємо несправні чи браковані запчастини у разі їх виявлення. Ми здійснюємо доставку по всій території України, а у Львові ви зможете забрати своє замовлення із нашого магазину, що розташований на Сихові. Оплатити покупку ви зможете будь-яким зручним способом: безготівково, готівкою чи накладним платежем.

Щоб оформити замовлення, телефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, у будні з 9:00 до 18:00 чи залишіть свій номер на сайті через онлайн-форму, а ми передзвонимо вам найближчим часом. Будемо раді допомогти!