Потрапляння пилу та вологи всередину системи, недостатній рівень оливи, перегрів системи — все це спричиняє несправність компресора. Якщо виявити її своєчасно, можна уникнути дорогого ремонту, але для цього потрібно своєчасно проводити діагностику.

В інтернет-магазині приватного підприємства «Рест Авто» ви можете придбати стенд для діагностики компресора кондиціонера MSG Equipment MS111. Він перевіряє коректність роботи нових та реставрованих приладів, визначає їх робочі параметри без встановлення на автомобіль. З цим стендом ви зможете легко, а головне — точно виміряти тиск та температуру випарника та конденсора, обороти двигуна. Пристрій комплектується перехідниками для безпроблемного підключення усіх типів компресорів.

MSG Equipment MS111 використовують для діагностики технічного стану компресорів автокондиціонерів та кліматичних систем, що працюють на фреонах R134A, R12, R1234. Ви зможете керувати стендом, використовуючи сенсорний рідкокристалічний дисплей, зберігати та роздруковувати результати діагностики. Пристрій оснащений автоматизованою системою відкачування повітря та холодоагенту.

Приватне підприємство «Рест Авто» пропонує купити стенд для діагностики компресорів автокондиціонерів MSG Equipment MS111 онлайн за доступною ціною. Ви зможете купити як новий, так і відновлений, у чудовому стані, стенд з гарантією терміном у 6-12 місяців. Протягом цього часу ми замінимо чи відремонтуємо несправні або браковані запчастини у разі виявлення поломок за свій кошт. Ми відправимо вашу покупку у будь-яке місто України, а забрати та оплатити її ви зможете накладним платежем при отриманні на «Новій Пошті». У Львові також можливий самовивіз із нашого магазину, що розташований у Сихівському районі: там ви зможете оплатити покупку готівкою або безготівково.

Щоб оформити купівлю стенду чи будь-якого іншого обладнання в нашому магазині, телефонуйте за номером, вказаним у розділі контактної інформації, з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00 або залишіть свій номер через форму онлайн-замовлення в неробочий час, і ми передзвонимо вам якомога швидше.

Будемо раді допомогти!